Dominika Myslivcová ukázala figuru tři měsíce po porodu! Jak je toto možné?!

Uběhly necelé tři měsíce od porodu Dominiky Myslivcové (29), když se 22. srpna stala po císařském řezu mámou syna Deriana. V těhotenství přibrala prý až dvacet kilo, ale jak tvrdila s lehkostí, hodlá je po porodu sundat rychle dolů. Program na cvičení měla již stažen. Od jejích slov nebylo daleko k činům a nyní se může pochlubit také s prvními skutečně obdivuhodnými výsledky.

To, že při pevné vůli a za pomoci odborných rad a instruktáží lze udělat s tělem někdy až zázraky, dokazuje i česká influencerka a zpěvačka Dominika Myslivcová. Mladá a hrdá čerstvá maminka téměř tříměsíčního synka Deriana kromě péče o miminko věnovala také pozornost péči o své tělo. Výsledky se velmi rychle dostavily, s čímž se hned hrdě pochlubila na svém instagramovém profilu.

Na fotografii, kterou sdílela, se ukázala ve stejném spodním prádle, které měla na sobě i na fotce s bříškem krátce před porodem. Namísto bříška bylo nyní vidět v jejím náručí poklad, ale po poporodním bříšku už není ani stopy. To je až neuvěřitelné vzhledem k tomu, že rodila sekcí, po které se minimálně tři, ale ideálně až půl roku nedoporučuje tělo zatěžovat. „Tak přesně takhle vypadá povedený 10-týdenní progres,“ vzkázala zjevně na sebe hrdá Dominika. Své odhalené tělo s rostoucím bříškem se nebála ukazovat už od února a nejednou dostávala hejty na to, jak přibrala.

Nyní ukázala všem škodolibým dlouhý nos. Její obdivovatelky ji nezapomněli hned odměnit pochvalnými slovy. „Domči, vypadáte výborně,“ vzkázala jí jedna z nich. „Domi, to jako taková postava? Wau,“ přidala se další. Několik komentovalo spolu s ní i synka Deriana. „Maličký je nádherné miminko. A vy vypadáte fakt fantasticky,“ vzkázala Dominik k její pěkné fotce s milovaným synem. Krásně. Malý je celý tatínek,“ zdůraznila jiná podobu Deriana s jeho otcem. Dominika k fotce se synkem uvedla, že jsou nerozlučnou dvojkou, změnil její život i pohled na svět. „Občas je to náročné, ale miluji to (ho)“ dodala is vyznáním lásky.