Dominika Mesarošová se Instagramu nebojí: Vystavila své obří poprsí v otevřených plavkách

Česká sexbomba Dominika Mesarošová spolu se synem Eliánem odletěla do teplých krajin. Modelka si nyní užívá tepla a sluníčka v Egyptě. Své fanoušky pravidelně zásobuje fotografiemi ze svého života a nyní trošku přitvrdila. Zapózovala v bazénu, vystavila své bujné vnady a lehce orosené tělo a fanoušci se mohli zbláznit!

Od doby, co se modelka stala před třemi roky maminkou syna Eliána, zcela změnila svůj život a divoké večírky jsou dávnou minulostí. Označení sexbomba se konečně zbavila, a tak ji vedle péče o tříletého Eliána zaměstnává podnikání v realitách a bytovém designu. Na módu a módní přehlídky však nezanevřela.

Sice ji na prknech už tak často nevídáme, bývalá modelka stále ví, jak zaujmout. Její dokonalá vypracovaná postava stojí za to, aby byla odhalena a nezůstala skryta pod kusy oblečení. Dominika navíc moc dobře ví, co na její fanoušky platí. Stačí si vzít rudé bikiny a vystavit své silikonové vnady u hotelového bazénu. K tomu nahodit lehce laškovný pohled a pozornosti má takřka ihned více než dost. A to nejen od pánů. Na sociální síti ji chválí i její fanynky, pro které je Dominika vzorem.

Pod přidaným příspěvkem se okamžitě objevily pochvalné až lehce závistivé komentáře a některé sledující navíc zajímá aktuální počasí, teplota vody a vzduchu a celková nálada v Egyptě. „Moc vám to sluší, užívejte teplíčka,“ napsala jedna ze sledujících. „Moc vám to sluší Domi! Užívejte sluníčka,“ napsala druhá sledující.

Zdroje: Instagram