Do manžela a dcery Bereniky Kohoutové narazilo na přechodu auto. Lola je v pořádku, vzkazuje Berenika

Noční můru každého rodiče si prožila na vlastní kůži herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová. Když její manžel a dcera Lola přecházeli spolu silnici, narazilo do nich auto. Konkrétně vrazilo hlavně do Kryštofa, který svou dceru naštěstí držel za ruku a okamžitě ji vymrštil nahoru, aby se jí nic nestalo. Tak to řekla Berenika v příběhu na svém Instagramu, kde mimo jiné poděkovala i záchranářům.

Řidič vozidla si totiž údajně nevšiml, že na přechodu jsou chodci, proto ke srážce došlo. „Ke srážce došlo na křižovatce ulic Vinohradská a Blanická. K tříletému dítěti, které nebylo v ohrožení života, vyjela posádka záchranářů bez lékaře. Sanitka poté dítě převezla do Thomayerovy nemocnice k preventivnímu vyšetření,“ cituje slova mluvčí záchranářů Jany Poštové časopis Blesk. Ten také píše, že na přechod s dcerou vcházela sama Berenika, což ona ve svém vyjádření popřela.

„Důležitá věc je ta, že mně se nestalo nic, jak se prý píše. Nestalo se nic mně a Lole, ale byl to Kryštof, který přecházel s Lolou přes přechod a narazilo do nich auto. Bylo to tak, že Kryštof se samozřejmě rozhlédnul,“ uvedla Berenika vše na pravou míru. Dostala totiž zprávu od nějaké paní, že lidé s mozkem se na přechodu zastaví. Berenika ve videu paní vzkázala, že Kryštof rozhodně mozek má, a na přechodu se rozhlédnul. Auto viděl a usoudil, že přejít stihne a také předpokládal, že když už byl s dcerou na přechodu, že je řidič vidí, a tak zastaví. „Nevím, co tam pan řidič dělal za tím volantem. Nevíme to nikdo. Asi nějaká chvilková nepozornost. Doufám!“

Díky Kryštofovy duchapřítomnosti si dcera ze srážky neodnesla žádné vnitřní zranění ani škrábnutí. Kryštof sice nějaké oděrky schytal, ale o to více si od své manželky vysloužil označení superhrdina. Velké poděkování samozřejmě vzkázala také třem mužským záchranářům, kteří byli strašně hodní a úžasní. Na závěr vyzvala všechny řidiče, aby byli ještě více opatrní, než už jsou, a chodce, aby na sebe dávali pozor.

Zdroje: Instagram, Blesk