Diváci Zaklínače dávají zabrat Liamu Hemsworthovi a dělají si z něj legraci

Henry Cavill se vzdal své role Zaklínače a není tajemstvím, že ji má přebrat Liam Hemsworth. Ovšem fanouškům se to příliš nezdá, a tak začali jednat…

Vzali si příklad z popové hvězdičky Shakiry, která si utahuje ze svého ex a ve své písni zpívá, že vyměnil hodinky Rolex za Casio. Obdobným způsobem diváci tak trochu obviňují producenty, že se rozhodli pro takovou změnu.

Fanouškům se totiž zdá, že Hemsworth je oproti Cavillovi dosti jemný a nebude reprezentovat Zaklínače tím správným drsným způsobem, jakým to dělal právě Cavill. Samozřejmě, že pokud jste zvyklí na skutečného Zaklínače, nespokojíte se s ničím menším, a právě proto se divákům Hemsworth nezdá.

A tak to dávají štábu Zaklínače najevo tak, že rozesílají na sociálních sítích vtipné meme a snaží se upozornit na to, že Liam Hemsworth je sice kvalitní herec, ale do této role se vůbec nehodí.

Chudák Hemsworth, je to docela kruté,” smějí se vtipu fanoušci, ale dodávají, že Liam má oproti Cavillovi dětskou tvář, rozhodně ne tolik mužnou a nedokáže vypadat tak dobře zahořkle, jako to uměl Cavill. “Henry byl pro tuhle roli perfektní,” ozývá se davem.

Někteří souhlasí s tím, že by Liam mohl být v pohodě, ale ne poté, co postavu Zaklínače Geralta ztvárnil tak bravurně právě Henry Cavill. Podle CSFD je Henry Cavill nejen představitel Zaklínače, ale také Supermana. Těší se veliké oblibě fanoušků. Na Wikipedii se dočtete o tom, že původní seriál byl inspirován fantasy cyklem spisovatele Andrzeje Sapkowského, což pro fanoušky zřejmě nebude žádné překvapení. Sérií má být ještě několik, takže diváci budou mít šanci si na nového Geralta ještě zvyknout…

Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: Facebook, CSFD, Wikipedie