Diváci Bigbrothera zuří: Toto je proti lidské důstojnosti! Zveřejníte každý prd!

Začátkem týdne sen a platformě Voyo odstartovala světoznámá show Big Brother. Pokus o její vysílání tu už jednou před lety byl, ale tehdy se moc neujala. Teď to ale vypadá tak, že všechno bude jinak. Tvůrci dali dohromady mix 16-ti absolutně rozdílných osobností, no a už po prvních epizodách je jasné, že se bude na co dívat.

A to, že se bude na co dívat, myslíme doslova. Oku „velkého bratra“ totiž neunikne absolutně nic, jelikož šestnáct spolubydlící sleduje 58 kamer, a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Nárok na soukromí nemají absolutně nikde, o čemž jsme se mohli přesvědčit už během prvních epizod, kde jsme viděli i záběry ze sprchy. 

Snad jediné místo, kde se soutěžící mohou cítit jako tak „v bezpečí“ je toaleta. Přece jen, zřejmě nikdo z diváků by se nechtěl dívat na to, jak účinkující produkují své potřeby, což si uvědomují i v televizi. I přesto ale ve druhé epizodě šlápli pořádně vedle, vůči čemuž se ohradili i fanoušci.

Do vysílání totiž zařadili záběr na to, jak si jeden ze spolubydlící potřeboval ulevit a „vypustit plyn“. Po příchodu do domu ještě někteří účastníci skotčili až do pozdních nočních hodin. Mezi nimi byl i sedmadvacetiletý Stanislav. V jeden moment během družné debaty se svými kolegy pocítil, že si potřebuje… No vždyť, chápete.

Aby ostatní soutěžící neobtěžoval zvukovým efektem a následným puchem, odešel ven na terasu, kde provedl to, co bylo zapotřebí. A televize celý tento moment zveřejnila ve vysílání, zda diváky mimořádně pobouřilo. „Jak opravdu, tohle dát do dílu, jak si někdo šel prdnout ven, to je opravdu přes čáru. Nikdo to nepotřeboval slyšet ani vidět a ani vědět,“ hemží se v diskuse na sociální síti.

„Jste vy normální? Že zveřejníte někoho jak sexuje, dobře. Jsou si vědomi kamer a pod přikrývkou, to jsme si nějak zvykli. Ale doslova každý pr*? To už nechcete rovnou pouštět i to, jak kakají a čůrají?“ ptá se další divák. „Tohle zveřejnit a ještě i se zvukem… To je naprosto proti lidské důstojnosti. Chudák ten Stanislav, když to uvidí,“ napsala zase Daniela. A co vy, jaký je váš názor? Také si myslíte, že tento moment z druhé epizody ve vysílání neměl co hledat?