Diana Kobzanová (40) a Michael Frolík (35) se stali potřetí rodiči. O bývalé Miss už několik let není slyšet

Diana Kobzanová se do paměti veřejnosti zapsala hlavně co by moderátorka show Vyvolení nebo rádia Frekvence 1. To, že v roce 2001 vyhrála soutěž Miss České republiky, už je možná zapomenuto. Nicméně, skutečně tomu tak bylo. V roce 2014 porodila svou první dceru Ellu, jejíž otcem je hokejový útoční Michael Frolík, píše magazín Expres.

Kobzanová a Frolík žili téměř 7 let v Kanadě, za kterou Michael hrál. Jejich vztah přežil všechny strasti, které jsou s kariérou hokejisty spojené a dnes se zdá, že spokojení žijí poblíž Liberce. Michael totiž v roce 2021 opustil NHL, odskočil si na chvílí do Švýcarského klubu HC Lausanne a loni v létě podepsal smlouvu s libereckým klubem Bílý Tygři.

Čtyři roky po první dceři se jim narodila druhá jménem Lily a nyní se radují ze třetí dcerky, jak redakci Expresu potvrdil velmi blízký zdroj páru. Diana se o svém požehnaném stavu nepochlubila ani svým fanouškům na sociálních sítích. Na nich se její aktivita začala postupně snižovat. Jejím posledním rodinným příspěvkem na Instagramu je fotka z Kanady výše, kterou přidala v roce 2020. Na druhou stranu Michael je na svém profilu aktivnější. Na začátku loňského prosince sdílel fotku nejstarší dcery, která oslavila 8. narozeniny.

Jak už bylo řečeno, Diana po většinu svého pracovního života moderovala. Někdo ještě možná pamatuje její vlastní pořad Drzá Diana. Po narození první dcery se ale z veřejného i pracovního života stáhla a věnuje se hlavně rodině. Ještě mnohem dříve však Diana patřila mezi nejkrásnější dívky naší republiky, protože vyhrála Miss 2001. O několik let později však o korunku krásy a titul přišla, když se na světlo dostaly její odhalené fotografie pro pánský časopis Leo, psal loni v březnu zpravodaj iDnes u příležitosti Dianiných 40. narozenin.

Jestli se od bývalé modelky návrháře Osmanyho Laffity nebo Beáty Rajské dočkáme na sociálních sítích nějaké fotky malé princezny, se můžeme jen dohadovat.

Zdroje: Expres, Instagram, iDnes