Děsivé, jak zuboženě vypadala Iveta Bartošová před smrtí: A její hrob? Zabolí z toho u srdce!

Iveta Bartošová dva roky před smrtí vyslovila přání, kde chce být jednou pohřbena.

Životní příběh Ivety Bartošové (†48) byl velmi smutný. Zpěvačka měla sice zlato v krku, ale byla příliš citlivá a doplatila na to. Od její tragické smrti uplynulo již 9 let. Iveta dva roky před svou smrtí vyslovila přání, kde chce být jednou pohřbena. Tehdy ještě nikdo netušil, že jí na tomto světě zbývá už jen tak málo času.

Jen pár dní před smrtí se Iveta objevila ve vysílání české televize Prima a svým zjevem všechny vyděsila. Přestože všechny přesvědčovala, že je v pohodě, pohled na ni byl hrozný, z Ivety už byla jen kost a kůže. Svůj vzhled vysvětlovala tím, že podstoupila stomatologickou operaci a nemohla jíst, ale zjevně za tím bylo něco mnohem vážnějšího.

Když navždy odešla, byl to pro její blízké i fanoušky obrovský šok. Jediný člověk, kterému věnovala svá poslední slova v dopise na rozloučenou, byl její syn Artur. Ostatní se mohou jen domnívat, proč se právě v den narozenin svého manžela Josefa Rychtáře odhodlala k takovému hroznému činu, ačkoli leccos naznačují okolnosti její smrti. A že je na těchto odhaleních něco pravdy, potvrzují i ​​slova její mámy

Podle slov Svatavy Bartošové totiž manželství její dcery Ivety s Josefem Rychtářem nebylo šťastné. Iveta se s ním měla v květnu rozvádět, a najednou na konci dubna skočila pod vlak. Toto její máma nedokáže pochopit. Den před hrozným činem ještě zavolala své mámě a řekla jí, že ji má velmi ráda a ať dává na sebe pozor. 

A pak přišel tragický konec. Ale ještě dva roky před svou smrtí Iveta v české televizi Pětka vyslovila přání, kde chce být pohřbena. Přála si odpočívat vedle svého otce v rodném Frenštátu! Otci nad hrobem slibovala, že nedopadne jako on a boj s alkoholem vyhraje. „Já to zvládnu lépe než ty, za tebe. Ty jsi musel strašně bojovat. Já budu bojovat ještě víc. Já ti to slibuji,“ promluvila ke smuteční fotografii svého otce na náhrobku.

Po Ivetině smrti vdovec Josef Rychtář však nevyhověl jejímu přání, ani přání rodiny Bartošové pohřbít Ivetu v rodném Frenštátu. Urnu s jejím popelem dosud drží u sebe doma. Ivetina rodina tak alespoň symbolicky dala na rodinný hrob ve Frenštátu nad fotku jejího otce Karla Bartoše i fotku Ivety, aby její blízcí a fanoušci měli kde zapálit svíčku.