Demi Moore ukázala svá obnažená ňadra! Chyba nahé celebrity

Ups! Velká hvězda Demi Moore (61) se na exkluzivní módní přehlídce v Paříži několikrát převlékla do naha. Místo kreací francouzského módního domu Yves Saint Laurent se všechny oči upíraly na odhalená ňadra hvězdy filmu „Nemravný návrh“. Kdo ví, co by se dělo dál, nebýt okamžité reakce kolegyně modelky. Kate Moss se vrhla na záchranu Demiina poprsí!

Demi Moore se v Paříži znovu a znovu chlubila odhalenými ňadry! Situaci zachránila Kate Moss!
Nahý přešlap velké hvězdy! A nejeden… Demi Moore zřejmě úplně nepromyslela výběr outfitu, který si oblékla na exkluzivní módní přehlídku na Fashion Weeku v Paříži. Místo kreací francouzského módního domu Yves Saint Laurent se totiž všechny oči upíraly na odhalená ňadra hvězdy filmu „Nemravný návrh“! Demiina černá, zdánlivě skromná halenka sem tam poskakovala nahoru a odhalovala nahá ňadra. Nejdřív volně vyskočilo jen jedno, pak dokonce dvě. To se stalo, když Demi Moore pózovala pro společnou fotografii s Kate Moss (49). Fotograf už zvedal fotoaparát, když najednou – hihi! – Demiina ňadra se ukázala v celé své kráse. Kate Moss přispěchala na pomoc Demiiným ňadrům a v zápětí si přes ně přetáhla halenku!

Demi Moore. Kariéra, dcery, manželé a milenci
Demi Moore začala svou hereckou kariéru už jako teenagerka. Průlom v kariéře Demi Mooreové nastal v roce 1990, kdy si zahrála po boku Patricka Swayzeho v roli Molly Jensenové ve slavném melodramatu ‚Věřit v ducha‘. Nejslavnější rolí Demi byla Diana Murphyová ve filmu Nemravný návrh (1993) s Robertem Redfordem a dodnes si pamatujeme Demiin výkon ve filmu Striptýz (1996). Hereččin soukromý život byl velmi bouřlivý. Měla tři manžele, mimo jiné Bruce Willise (1987-2000), s nímž má čtyři dnes již dospělé dcery, a o 16 let mladšího herce Ashtona Kutchera. S posledně jmenovaným se rozvedla v roce 2016. Chodila mimo jiné také s Leonardem DiCapriem, Bradem Pittem, zpěvákem Red Hot Chili Peppers Anthonym Kiedisem a Colinem Farrellem.