Dcerka Marty Jandové slaví první kulatiny. Maruška byla vymodlená. Její fotky zpěvačka střeží

Na dcerku Marušku se zpěvačka Marta Jandová dlouho načekala. Čas ale rychle utíká a malá princezna slaví své první kulatiny.

Marta Jandová a její partner Miroslav Verner se dočkali vytouženého dítěte přesně před 10 lety. Malá Maruška byla splněným přáním. Od té doby Marta Jandová značně omezila zábavu a co nejvíce se věnuje své dcerce.

Tvářička její dcery ale veřejnosti není příliš známá. Marta Jandová si svou dcerku a její fotky střeží, ale v paměti nám zůstává fotografie, kde malá Maruška je blonďatý kudrnatý andílek.

Dnes zpěvačka zveřejnila příspěvek, kde své dceři popřála a ukázala fotografii, kde je Marušce zhruba jeden rok.

„Moje milovaná holčička dnes slaví 10. narozeniny. Od rána koukám na fotky, jak se nám narodila, jak rostla, jak se učila chodit a mluvit, první kroky do školky, pak do školy. A brečím. Dnes končí první dekáda jejího života. A druhá začíná. Kéž by těch dekád bylo mnoho. A všechny ve zdraví, v radosti, v míru a obklopena lidmi, kteří jí budou mít opravdu rádi. Maruško – jsi naše NEJVÍC,“ připsala k příspěvku Marta.

Když měla Maruška 7 let, svou maminku velmi dojala, když ji napsala, že je ta nejlepší máma a že ji miluje. „Miluju tě, mami. Jsi nejlepší máma. Vždycky mě rozesměješ. Jsi krásná, mami. Jsi anděl, mami,“ citoval Marušku deník Blesk. Svou maminku také jako anděla namalovala na obrázku a to samozřejmě Martu Jandovou tehdy rozplakalo.

My se přidáváme ke gratulacím a přejeme Marušce hlavně šťastné dětství prožité ve zdraví.

Zdroj: Blesk, Instagram