Dcera Jany Bernáškové (41) jako by mamince z oka vypadla! O mladou krásku projevily zájem modelingové agentury

Herečka Jana Bernášková může být právem pyšná na svou šestnáctiletou dceru Justýnu. Když se ale na obě dvě podíváte pozorně, možná byste spíš hádali, že Justýna je Janinou mladší sestrou. Zatímco Jana se věnuje herectví a psaní knih, Justýna by se ráda vrhla do modelingu. Co si o tom myslí Jana?

Modeling je velice nevyzpytatelný obor. Každá agentura má různá pravidla a některé metody se mohou zdát až příliš. U agentur, které oslovily Justýnu, to ale zřejmě neplatí, píše Sedmička. „Ráda by se modelingu věnovala. Musím ale říct, a to jsem netušila, že v modelingu je to trošku posunuté a už není tolik zájem o úplně mlaďounké holky. Justýnce je šestnáct. Pořád ji tak spíše připravují a čekají, až bude starší. Klienti prý totiž raději pracují s dívkami, kterým je osmnáct let a více, což je podle mě dobře,“ oddechla si sympatická herečka, že zatím nemusí mít o svou dceru žádný velký strach.

Jana ji ani neodrazuje ze světa showbyznysu. Snaží se ji v jejích snech podporovat, takže ji nemrzí, že si Justýna nevybrala jiné povolání, jako třeba stát se lékařkou. „Chci, aby byla šťastná. Ona studuje jazyky, mezinárodní vztahy a diplomacii. Ať si dělá, co chce. Víte co… Mně taky rodiče v ničem nebránili. A upřímně… Ono to ani moc nejde, těm dětem v tom bránit, protože pak je člověk nešťastný. Stanete se něčím, čím jste nechtěli, a není to dobré,“ vyjádřila se k ošemetnému tématu herečka, která má teď plné ruce práce s psaním své třetí knihy.

Není divu, že Justýna se chce věnovat právě modelingu. Po své mamince podědila něžné rysy i bohatou hřívu a to se jistě v takové práci zúročí. Její krásy už si navíc začínají všímat i mladí pánové, kteří se snaží vybojovat si dívčinu náklonnost.

Justýna však už svého milého má. Svou lásku předvedla na premiéře k filmu Vánoční příběh, kde hraje Janin manžel Rudolf Merkner, psal před měsícem časopis Blesk. Jedná se tmavovlasého, kudrnatého, vysokého fešáka jménem Petr. Studuje vysokou školu a, podle Jany, s Justýnou vrkají jako hrdličky.

Zdroje: Sedmička, Blesk