Dcera Blaženy ze Slunce, seno v šoku: Ženich ji pěkně překvapil

Ten se tedy vyznamenal! Z Anny Marie Kánské je už paní Chladová, ale … Aha, čeho se od nastávajícího ženicha dočkala před svatbou!

Český boháč Richard Chlad má z prvního manželství a dalšího vztahu čtyři děti a druhou svatbu, zejména po komplikovaném rozvodu, už neplánoval. Když však potkal dceru Blaženy z komedie Slunce, seno… Annu-Marii Kánskou, zjevně padla kosa na kámen a své rozhodnutí přehodnotil. Rozhodl se totiž vlézt do chomoutu podruhé.

Za místo svého sňatku vybral romantické Maledivy, kde však spolu s nastávající nevěstou plánovali jen komorní obřad. V Česku si totiž svatbu ještě zopakují, aby byla pravomocná. Na Maledivách platí právo šaría, podle kterého by Chlad mohl mít více manželek, což se Anně ani trochu nelíbilo. V každém případě Richard na Maledivách zajistil pro ně dva romantický pobyt, na jaký se nezapomíná. No své nastávající nevěstě připravil i něco, co téměř nerozdýchala, a také na to jen tak nezapomene.

Boháč Richard Chlad svou o 31 let mladší manželku Annu-Marii opravdu miluje, protože takové překvapení, jaké jí připravil na jejich svatbě na Maledivách, by zařídil málokdo. Před svatbou se manželé shodli na tom, že na Maledivy je rodiče nepoletí, protože je čeká ještě druhá oficiální svatba v Česku. To by však nebyl Richard, aby to neudělal jinak.

„Přátelé, všem Vám děkujeme za doslova desetitisíce blahopřání! Včerejší den byl plný nádherných emocí a překvapení. Zejména pro paní AM Chladovou K…,“ pochlubil se čerstvý ženáč. „Když se Anna líčila na svatbu, tak přiletěla moje rodina. Vlezli dovnitř k nám na bungalov a Anička, když viděla Chladovi, tak vůbec nechápala, kde se tam ti lidé berou,“ prozradil spokojený Richard pro portál extra.cz, kterému na svatbu přiletěla maminka a sestra se švagrem.

Když Anna viděla, že se na jejich svatbu dostavili Richardovi příbuzní, bylo na ní prý vidět, že ji mrzí, že její rodina nepřiletěla. „Avšak za pět minut se znovu otevřely dveře, přišel Aniččin otec s její maminkou Veronikou, a to už byla úplně na Marsu, protože nic netušila a nevěděla,“ pochlubil se miliardář. „Uplynulo dalších pět minut a otevřely se dveře a přišla jí kamarádka s bratrem, takže to byl strašně silný okamžik,“ dodal Richard, jehož svatební překvapení dopadlo na jedničku.