Dcera Blaženy ze Slunce, seno si vezme miliardáře na slunečném ostrově. Luxus pod palmami

Na Maledivách dojde k nesmírně zajímavému svatebnímu aktu, kdy dcera slavné herečky Veroniky Kánské, známé z role Blaženy Škopkové ve slavné trilogii Slunce, seno…, Anna Marie Kánská, se provdá se za miliardáře Richarda Chlada, který početnými svými roky předčí nevěstu o celých třicet dva let. Datum slavnostního dne je stanoveno na 17. listopadu a vše nasvědčuje tomu, že to bude událostí, kterou nikdo nezapomene.

Toto nádherné spojení mezi Richardem Chladem a krásnou blondýnkou Annou Marií začalo růst v roce 2020, kdy svůj vztah oficiálně oznámili po krátkých čtyřech měsících seznámení. Po dvou letech lásky se rozhodli tuto lásku provázet do manželského svazku. Aby zachoval tradice a projevil gentlemanství, Chlad nejprve požádal o svolení rodičů své nevěsty, a následně společně vyrazili na romantickou dovolenou do Chorvatska, kde došlo ke slavnostnímu zasnoubení. Nyní se upínají k jejich nadcházejícímu velkému dni a zcela logicky jsou s ním spojeny všechny jejich přípravy.

Při pohledu na organizaci svatby je zřejmé, že si dvojice přála mít dvě oslavy. První, hlavní svatební obřad, se uskuteční na Maledivách 17. listopadu. Druhý, oficiální obřad proběhne na úřadě v obci Žiželice, kde Anna Marie pochází z rodiny, která má kořeny ve veřejné službě. Zapsáním do matriky zde chtějí zabránit nepříjemným byrokratickým formalitám, které by je jinak mohly zdržovat. Tím se výrazně ušetří na stresu, který by mohl být spojen s administrativou.

Význačný moment v příběhu svatby představoval minulý týden, kdy Anna Marie a Richard pobývali v luxusní vile na Kanárských ostrovech. Richard se rozhodl udělat své snoubence překvapení tím, že pozval dvě její nejlepší kamarádky, aby si společně užily rozlučku se svobodou. Anna Marie o tom neměla ani tušení a překvapení ji dojalo.

Anna Marie Kánská se na rozdíl od Richarda Chlada provdá poprvé, zatímco pro něj to bude již druhý manželský sňatek. Přesto si Chlad vyjádřil velký optimismus ohledně této události a prohlásil, že tentokrát to musí prostě vyjít.