Dara zapřáhla dceru do byznysu! Ta už krásou předčí mámu, Rolins se však jaksi změnila!

Na svou jedinou dceru Lauru (15), které přezdívá Lola, je zpěvačka Dara Rolins (50) jako matka přirozeně velmi hrdá. Ona v jejím věku byla již pěveckou hvězdou, a tak je pro ni zřejmě samozřejmé, že má ambice ji veřejně prezentovat v co nejlepším světle. Tvrdí sice, že Laura má od do showbyznysu a modelingu odstup, ale realita tomu moc nenasvědčuje. Aktuálně s ní nafotila kampaň na vlasovou kosmetiku.

I když mají mnozí výhrady vůči Daře a její časté veřejné prezentaci její jediné dcery, dá se to chápat, vždyť ona sama se ocitla v pozornosti médií už od dětství, zejména po jejím slavném duetu s legendárním Karlem Gottem. Jistě si uvědomuje, že o téměř pohádkovém životě, který žije, by bez popularity mohla jen snít. A tak hledá, jako každá správná máma, kde by se mohla Laura co nejlépe uplatnit, aby nebyla odkázána na nudnou rutinu či dřinu každodenní práce, jak to má snad většina obyvatelstva.

Laura je už nějakou dobu aktivní na sociálních sítích a má na Instagramu už téměř dvacet tisíc fanoušků. Nejčastějším tématem je móda. Vyrostla do krásy a prý pokukuje už i po práci v modelingu, v čemž jí její máma Dara Rolins v rozumné míře podporuje. „Pokud se pro tuto cestu rozhodne, tak ji velmi ráda podpořím. Jsem šťastná, že mám kolem sebe lidi, jako je například Saša Jány, kteří mi poradí a nasměrují mě,“ uvedla zpěvačka před časem. A tak je jen přirozeným důsledkem, že se Dara aktuálně rozhodla s dcerou nafotit kampaň vlastní značky vlasové kosmetiky, kterou uvádí na trh. A je zde i důvod navíc, parfém nese jméno její dcery.

„Parfém se jmenuje Lola a díky tomu je i Lola v kampani, “ vysvětlovala pro Super.cz zpěvačka. „Vždy si užívám, když s ní můžu fotit. Často se mnou na akcích není. Ona to nevyhledává. Nechce být součástí showbyznysu, a mně se to i moc líbí, že se nikam necpe, nic nezneužívá. Je mi to vlastně hrozně sympatické , “ vyjádřila se Dara, která to ale umí všechno zařídit i za ni, naštěstí, zatím jen v rozumné míře. Laura dokonce nebyla ani na křtu zmiňované vlasové kosmetiky. „Je ve škole,“ tak trochu s hrdostí konstatovala Dara. 

Skutečně je sympatické, že Laura nechce mít vyšlapaný chodníček a poctivě zařezává ve škole, byť v jedné z nejdražších a nejlepších v Praha, díky maminčinám penězům. Ale možná se to ještě otočí, nakonec, zazpívala si s mámou i duet na její megakoncertu v lednu. Krásu a talent zjevně má. Ale při pohledu na Daru je zjevné, že se změnila, na jistých fotkách je přímo k nepoznání. Není jen jasné, zda je za tím přehnaná úprava fotek, nebo skutečná úprava jejího obličeje. V každém případě, za měsíc už 51letá zpěvačka vypadá fantasticky.