Dara Rolins se 7 let po smrti svého otce Dušana nad jeho hrobem dojemně vyznala

Česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins za pár dní odehraje svůj velký životní koncert, během kterého navíc oslaví své padesáté narozeniny. Přípravy jsou v plném proudu, ale i přes pracovní vytížení a neustálý trénink nezapomíná Dara na své blízké. Přijela do Bratislavy a tentokrát se jí podařilo navštívit otcův hrob.

Jednou z nejpopulárnějších popových zpěvaček je bezesporu Dara Rolins, která za pět dní zažije svou největší koncertní show u příležitosti svých 50. narozenin. Na tento jedinečný koncert se intenzivně připravuje a nemůže se dočkat, až potěší své fanoušky v zaplněné O2 areně v Praze.

Ještě předtím však přijela na Slovensko do Bratislavy, kde zkouší své osmašedesáté představení. ,,Už jen týden mě dělí od mého největšího koncertu v pražské aréně. Miluji to vzrušení, štěstí a lehkou nervozitu, tu směs všeho. V těchto dnech se pravidelně probouzím kolem třetí hodiny, vždy s novou písní na rtech. Opakuju si text, choreografii, pořadí, tolik věcí vám chci říct, ale hlavně zpívat,“ popsala Dara ve svém příspěvku na Instagramu.

,,A protože velká část mého produkčního týmu je v Bratislavě, trávím teď hodně času tady, ve studiu, na zkouškách, na zkouškách kostýmů. Dnes tomu nebude jinak, ale ještě předtím jsem byla pozdravit tátu. Vím, že by na mě byl pyšný,“ poznamenala zpěvačka na sociální síti.

Zveřejnila také dojemnou fotografii nad hrobem svého otce, který se jí tentokrát podařilo navštívit. Bohužel kvůli nehodě na dálnici zmeškala jeho pohřeb, přijela pozdě a hodně si to vyčítala. Dara však pevně věří, že jí tatínek odpustil a neustále nad ní drží ochranou ruku.

Zdroje: Instagram, Autorský text