Dara Rolins jako trofej: Lékař se pochlubil, že slovenskou divu operoval

Lékařské tajemství doktorům v Itálii asi nic neříká. Jistý plastický chirurg totiž zveřejnil na svém Instagramu video, jehož hlavní hvězdou se stala Dara Rolins. Ve videu jsou Dařiny záběry před plánovaným liftingem krku a obličeje. Dara to vnímá jako podraz, navíc jí to dal pěkně sežrat, zřejmě, italský bulvár.

Sama Dara možná v Itálii neplatí za tak velkou hvězdu, jako tady u nás a na Slovensku. Ale být po boku viceprezidenta fotbalového klubu Juventus, to už něco znamená. Dara se o svém problému rozepsala na svém Instagramu, i když původně tato věc měla zůstat její soukromou. Dara sice v minulosti přiznala, že její tělo je upravené plastickými operacemi, vytrubovat to do světa však není její styl.

„Zřejmě je mým osudem, že věci, které si chci nechat pro sebe a v soukromí, vyplouvají na povrch možná dřív, než se stanou. Přiznávám, že je to někdy velmi nepříjemné… A stejně jako před dvěma lety měl jistý lékař potřebu podělit se se světem o mou plastiku nosu, tak tentokrát se objevil jiný, který se chtěl pochlubit zákrokem, a že má „Darinku“, 715 tisíc sledujících… Co na to říct…,“ svěřila se zpěvačka, která nemá potřebu ani povinnost oznamovat svoje rozhodnutí veřejně.

„Teď je můj čas, pro mě samotnou… Abych se uzdravila, nabrala sílu a vzpamatovala se z podrazů, které mi naservíroval lékař toužící po slávě a bulvár…,“ pokračovala ve svém prohlášení Dara. V novinách se zřejmě řešil její nehezký vzhled na videích a fotkách, které doktor pořídil. „Která ženská se upravuje nebo maluje do nemocnice? Já ne! Takovou fotku nechceš mít ani v rodinném albu, natož v médiích, maaarja!!! No co, je to venku a se vší parádou,“ smířila se zpěvačka.

Doktor se na svém profilu chlubí všemi svými zákroky, aby byl vidět rozdíl před a po. Dařiny snímky na něm sice už nenajdete, časopisu Blesk se je však podařilo zachytit. Aby Daru ještě více nepopudil tím, že ještě někdo další uvidí její nehezké fotky, redakce se rozhodla její obličej rozostřit.

Zdroje: Instagram, Blesk