Dara Rolins a Pavel Nedvěd pozastavili budoucnost ve společném domě. Mají spor, který si potřebují vyjasnit

Už přes dva roky trvá vztah zpěvačky Dary Rolins (50) a fotbalisty Pavla Nedvěda (51) a vypadá, že by to mohla být konečně láska „na celý život“. Nasvědčuje tomu i to, že již investovaly miliony do společných sídel v Itálii u Lago Maggiore, i v Praze. Zatímco v Itálii je ukončení stavby na spadnutí, v Praze to vypadá déle, neboť stavbu pozastavili. Není za tím ale žádná krize ve vztahu či neschopnost páru se dohodnout.

Pro zpěvačku Daru Rolins, která neměla dlouhá léta štěstí v jejích vztazích, přišlo nečekaně až krátce před její padesátkou v podobě legendy českého fotbalu, Pavla Nedvěda. Zdánlivě pozdě, ale ve skutečnosti právě včas, protože byli oba právě single po rozchodech s jejich předchozími partnery. Navíc si velmi dobře sedli, věkově jsou vrstevníci, oba jsou vzhledem k jejich profesi populární a o peníze nouzi nemají. Pro oba je proto kromě lásky důležité jen to, aby spolu sdíleli spoustu pěkných společných zážitků.

Vzhledem k tomu, že Pavel Nedvěd žije dlouhá léta v Itálii, kde se proslavil jako hvězda Juventusu Turín a jediný český držitel Zlatého míče, rozhodl se pro investici do koupě a stavby rezidence u italského Lago Maggiore a Dara s ním šla na polovinu. „Stojí tam už obvody stěn na základech, bazén, ale je to náročné. Staví se na skále, takže budeme mít vlastně orlí hnízdo,“ řekla Blesku. Koupě obrovského pozemku v Praze, ve vyhledávaném Šáreckém údolí, byla zřejmě jejich rozumnou investicí do společné budoucnosti. Dara má totiž v Praze luxusní vilu, kde bydlí i s dcerou Laurou, takže nutnost to pro ni sama nebyla, a tak jí ani nevadí, že stavba je pozastavena.

Dara vysvětlila proč k tomu došlo. „Ta pražská stavba je ve fázi ujasňování, takže se pozastavila. S architektem stále řešíme, jak docílit, abychom v domě všichni měli svůj svět. Potřebujeme svůj prostor, svou koupelnu a tak dále. Všichni máme jasnou představu, kterou je třeba slepit dohromady „Zatím to vypadá nadějně,“ ujasnila, co vlastně brání k rozjetí stavby naplno. V katastru nemovitostí lze zjistit, že pozemek mají Dara a Pavel každý v polovičním vlastnictví. Oba však chtějí ještě léta udržovat svou kariéru, Nedvěd hlavně v zahraničí, a tak tráví jejich společné chvíle na různých místech doma i ve světě. No jak se zdá, na „stará kolena“ budou pendlovat právě mezi jejich dvěma novými nemovitostmi, ale při jejich životním stylu je to ještě daleko, není divu, že jim zpomalení procesu výstavby až tak nevadí.

Ve vztahu panuje idylce, aktuálně spolu opět trávily pěkné chvíle: