Dara odhalila pravdu o dceři. Chce jít jinou cestou než slavná matka

Dara Rolins překvapila nečekaným přiznáním, které se týká její dcery Laury.

Jediná dcera Dary Rolins Laura dělá své mámě radost. Vyrostla z ní šikovná mladá slečna, která zanedlouho vyletí z hnízda a pustí se do života svou vlastní cestou. Jelikož oba rodiče, jak Dara, tak Lauřin otec, muzikant Matěj Homola, jsou aktivní v showbyznysu, mnohé zajímá, zda se i jejich dcera se vydá v jejich šlépějích. Možná by to mohla mít v začátcích díky jejich pomoci jednodušší. No zdá se, že Laura to bude mít v životě jinak…

„Rozhodla se, že si půjde svou vlastní cestou. Vnímá a cítí tu možnost toho, že bychom jí ty dveře uměli otevřít, ale sama vyhodnotila, že si je chce otevřít sama. Vyzkoušela si být modelkou i zpěvačkou, protože jsem ji měla jako hosta na koncertě v O2 aréně. Po obou zážitcích a zkušenostech vyhodnotila, že to fakt není legrace a že klobouk dolů,“ řekla Blesku hrdá Dara. Z její dcery roste rozumná mladá dáma.

„Najednou pochopila, že jsou všechny zkoušky otravné, dlouho to trvá, pořád tě někdo stylizuje, pořád na něco čekáš, pořád ti někdo hrabe do vlasů a říká ti, jak máš vypadat, jak se máš smát. Tak řekla ne. A mně je to vlastně strašně sympatické. Já i Matěj jsme za to rádi,“ tvrdí zpěvačka. Dara je na svou dceru pyšná, ale jednu věc jí závidí, čtěte v pokračování článku na následující straně.