Další opustí Survivor! Vyřazení soutěžící byli spatřeni v Česku

Druhá série reality show Survivor, která běží na TV Nova, je plná zvratů. Několik soutěžících bylo spatřeno na domácí půdě, jak si užívají návrat do svých životů. Nejspíše byli ze hry vyřazeni svými kmeny.


Soutěžící se rozloučili se svými rodinami a přáteli a 7. ledna odletěli do Dominikánské republiky, kde se reality show natáčí. Každý týden jsou vysílány 2 díly. V reálném čase jsou soutěžící na ostrově o přibližně 2 týdny napřed, než jak je můžeme vidět na televizních obrazovkách. A tím vzniká nemilá situace. Vyřazení soutěžící odlétají zpět domů, vrací se ke svým životům a běžným rutinám. Je tedy dost možné, že můžete venku potkat svého oblíbeného hráče, o kterém si myslíte, že ještě na ostrově bojuje o výhru.

Spatřeni na letišti

Facebookem proletěla fotka, na které jsou 2 soutěžící z kmene Hrdinů. Jedním z nich je model a influencer Petr (Pítr) Havránek. Druhým soutěžícím je slovenský youtuber Filip Jánoš. Podle jejich vzhledu jde vidět, že se opravdu jedná o fotku po Survivoru. Petr je značně pohublý a Filipova fialová hříva vybledla do světle modré. Byli spatřeni na letišti. Fanouškům neuniklo, že na Petrově Instagramu se začaly objevovat podobné hastagy, jako dřív psal on sám. V době účasti v reality show měla Petrovo sociální sítě na starosti jeho přítelkyně Gabriela Gášpárová.

Domů se vrací i Rebelové

Další soutěžící, kteří byli spatřeni, jsou z kmene Rebelů. Na sociálních sítích se objevilo video, které zachycuje realitního makléře Jiřího Hanouska. Po účasti v Survivoru si užíval nákupy v obchodním domě. Video bylo po pár hodinách smazáno.

Favorit je z kola ven

Velký šok pro fanoušky bylo, když spatřili Petra Švancaru. Spekuluje se o tom, že Petr ze soutěže sám odstoupil. Jestli jsou v tom osobní důvody a nebo se Švanci potřeboval vrátit k fotbalové talk show TIKI-TAKA, to se jistě brzy dozvíme.

Zdroje: Facebook, Instagram, redakce