Čvančarová, Plodková a Siposová se opět setkají v seriálu. Herečky jsou nadšené

Dávné kolegyně Jitka Čvančarová (43), Jana Plodková (40) a Lucia Siposová (41) se opět setkají na place. V seriálu Černé vdovy se tentokrát pustí do nelegálních činností. Svěřily se, jak se ohledně natáčení cítí a bavily se i o přibývajících kilech.


Krimiseriál Černé vdovy už spolu v minulosti natáčely. I proto jsou z opětovného setkání před kamerou nadšené. „Docela jsem se bála, co s námi udělá doba, kdy jsme netočily, ale jak jsme se na place s holkami potkaly, přišlo mi, jako bychom tu první sérii dotočily nedávno,“ svěřila se Jana Plodková pro deník Blesk.

Řeč padla i na váhu postav v seriálu. Lucia Siposová přiznala, že Veronika, kterou v seriálu hraje, trochu přibrala. Přesto, že je starší, se ale v podstatě nezměnila. Postavy v příběhu potkal ve třech letech, které od poslední klapky uběhly, ne zrovna lehký osud. Semknou se pak díky možnosti nelegálního výdělku.

Slova nadšení ohledně setkání holčičí skupiny projevila i představitelka Johany, Jitka Čvančarová. Ta opětovné společné natáčení nečekala. „Je hezké, že s někým navážete přesně tam, kde jste před téměř pěti lety skončily v půlce věty,“ rozplývá se charismatická tmavovláska. Ona sama v rozhovoru pro Prima Showtime přiznala, že se jí líbí „přiostřenější“ verze nynějšího seriálu.

Kromě hereček bude i nyní obsazen do role detektiva Bolek Polívka (72). Ten si přítomnost krásných žen užívá a říká, že si váží toho, že je zná od jejich umělecké puberty. V té době byl podle jeho slov „zralý“, kdežto jeho nynější kolegyně si užívaly postpubertální věk. Očividně se před kamerou sešla dobrá parta a diváci se mají na co těšit.

Zdroj: blesk.cz, cnn.prima.cz