Conor McGregor má průšvih. Zmlátil DJe na diskotéce. Ten ho bude žalovat

Ten se zase předvedl. Bojovník MMA Conor McGregor (33) zřejmě opět řádil a bezdůvodně zmlátil italského televizního moderátora a DJe, píše TAG.24.

Bojovník smíšených bojových umění se zřejmě nedokáže ovládat. V neděli McGregor údajně udeřil italského DJe a moderátora Francesca Facchinettiho (41), jak DJ vysvětlil na svém instagramovém kanálu. K hádce došlo kolem půl třetí ráno. Podle výpovědi se McGregor Facchinettiho zeptal, zda by chtěl jít do jiného klubu. Moderátor odpověděl, že ano a pak ucítil pěst profesionálního bojovníka ve tváři.

Ital na Instagramu ukázal modřiny na nose a roztržený horní i spodní ret. Francesco Facchinetti údajně neudělal nic, čím by Conora McGregora vyprovokoval. Zápasník Itala uhodil nečekaně. Bylo to tak prudké, že DJ spadl nejprve na stůl a poté na zem. Několik svědků prý stálo kolem a sledovalo, co se děje. Někteří z nich pak McGregora odtáhli a přitlačili ho ke zdi, dokud na místo nedorazila ochranka. Na Instagramu mezitím McGregor ukázal, kolik lidí na něj v Římě čekalo.

DJ z Itálie chce nyní McGregora zažalovat. „Dostal jsem ránu zbytečně. Mohlo se to stát komukoli,“ uvedl na svém Instagramu Francesco Facchinetti. „Proto jsem se rozhodl zažalovat Conora McGregora, protože je to násilník a nebezpečný člověk.“ Na Instagramu mezitím McGregor ukázal, kolik lidí se na něj v Římě doslova vrhlo.

Zdroj: tag24.de