Comeback Markéty Konvičkové. Po boji s nádorem vydává novou píseň

Po delším zdravotním výpadku se na českou hudební scénu opět hlásí populární zpěvačka Markéta Konvičková. Devětadvacetiletá umělkyně v minulosti prošla náročným obdobím, kdy jí byl diagnostikován vzácný typ nádoru, jenž dramaticky zasáhl nejen do jejího fyzického zdraví, ale také do psychiky. V rozhovoru pro deník Expres zpěvačka upřesnila, že se jedná o nádor, který se tváří jako rakovina, přestože rakovinu nikdy neměla. Navzdory očekávání lékaři nádor z těla neodstranili.

„Nechci být spojovaná s tím, že mám rakovinu, tu jsem nikdy neměla. Mám vzácný typ nádoru, který se jako rakovina tváří. Ty nádory jsou ohraničené, nešíří se, ale jsou tam,“ přiznala Markéta. Pokračovala vysvětlováním, že nádory z těla zřejmě už nikdy nezmizí. „Nejde to vyléčit, nejde to odstranit, ve tkáních jich může být hodně a je to komplikované.“ dodala. Markéta Konvičková, která má s partnerem Reném Kubošem dceru Amálku, musela čelit nejen fyzickým, ale i psychickým nástrahám. „Když vám něco v těle proudí, ovlivňuje to i charakter. Já si nikdy nemyslela, že můžu být na někoho zlá, ale ani nevíte jak a stane se to,“ sdělila.

Nyní však zpěvačka hlásí velkolepý comeback. Po šesti letech vydala novou píseň Nebe peklo ráj. „Musela jsem si projít peklem, abych mohla prožít i kus toho ráje, i proto ten název,“ vysvětluje Markéta. Zpěvačka se také dočkala finálního souhlasu na vydání svého duetu s Janem Bendigem, který byl odložen až třikrát. „Jsem ráda, že na mě Honzík počkal,“ dodala Konvičková.


Markéta Konvičková, čelila v minulosti nelehkému souboji – její zdravotní stav měl drastický vliv na její vzhled. Zapříčiněné to bylo medikací, kterou je nucena užívat doživotně kvůli nádoru. Vedlejším účinkem byl nateklý obličej a vypadávání vlasů, což na Markétě zanechalo stopy a vrhalo stín na její půvab. Zoufalý souboj s vlastním zrcadlovým odrazem se nyní zdá být minulostí. Markéta se nám vrací zpět v plné kráse a dá se říci, že vypadá lépe než kdy dříve.

Zdroj: kafe.cz, Expres, Instagram