Co řekla Agáta Soukoupovi, že na ni musel ukázat prostředníček?

Po smířlivém vyjádření Jaromíra Soukupa (54) o matce jejich společné sedmiměsíční dcerky Rozárky, Agátě Hanychové (38) se zdálo, že mezi nimi napětí polevilo. Jak bylo ale vidět aktuálně při jeho přebírání Rozárky, docela to tak nebude. Agáta umí být řádně štiplavá, když chce a ani ostřílený Jaromír to zjevně nezvládá bez negativních emocí.

Jako matka zřejmě Agáta Hanychová zřejmě jen těžko snáší jak často je bez Rozárky. Soud však Soukupovi po jeho podání žádosti o střídavou péči v rámci prozatímního rozhodnutí vyhověl. Dá se jen domýšlet, jak velký hněv to vyvolává u Agáty a expartnerovi umí jistě dobře osladit chvíle, kdy si přijde po dcerku a dochází přitom i k jejich názorovým střetům.

Zřejmě nepříliš přátelsky proběhlo i ostatní předávání Rozárky, když se jinak navenek distingvovaný Soukup uchýlil až k vulgárnímu gestu a Agátě ukázal vztyčený prostředník, jak je vidět na této fotce. Agáta mu už po rozchodu zakázala přístup do jejího domu, a tak se to divadlo odehrává přímo před zrakem veřejnosti. Kdoví na jaké téma se spolu bavili, když bylo vidět, že se Soukup začal rozčilovat až do zarudnutí a nedokázal se ovládnout.

Zdálo se, že se Agáta dočkala dokonalé rodinky, bohužel je to přesně naopak.

Jakoby to docela popřelo to, co nedávno tvrdil v rozhovoru pro Sedmičku. „Vycházíme spolu slušně. Jsme dospělí lidé a rodiče, podle toho se chováme. Stojím o vztah s Rozárčinou maminkou, protože neshody rodičů by se neměly přenášet na dítě,“ prohlásil s rozvahou o zakopané sekeře. Agáta je matka mého dítěte a nikdo nikdy ode mě o ní neslyší nic špatného,“ tvrdil. Inu, navenek tomu tak možná je, ale když jsou tváří v tvář, evidentně o idylce nemůže být ani řeči.