Cítí se odporně a vyčerpaně. Anička Slováčková popsala své pocity. Rakovina ji sráží na kolena!

Před časem se u mladé umělkyně Anny Julije Slováčkové opět potvrdila rakovina. Necelé tři roky žila v tom, že tuto záludnou nemoc porazila, ale opak byl pravdou. V minulosti její onemocnění zasáhlo prsa, tentokrát se přesunulo na plíce. Léčba je podle jejích slov tentokrát náročnější a cítí se odporně!

Na začátku října se Anna Julie Slováčková svěřila svým příznivcům, že se jí rakovina opět vrátila. O své diagnóze ví od září. „Nechtěla jsem to řešit do dne, který byl pro mě tak důležitý a který jsem usilovně tak dlouho připravovala. Když jsem měla 8. 9. slavit vydání alba a nového klipu, potvrdili mi návrat rakoviny a na žádné oslavy už nebyla chuť,“ napsala na svůj Instagram.

V roce 2019 její zákeřné onemocnění zasáhlo prsa a nyní se metastázy přesunuly na plíce. Umělkyně aktuálně podstupuje chemoterapie. Do společnosti chodit ale nepřestala, i když se musí hodně přemáhat. „Stojí to hodně přemlouvání, make-upu a vůbec se tak nějak před tím zrcadlem nabudit,“ uvedla pro agenturu Herminapress.

Léčba je aktuálně pro ni náročnější než v minulosti. „Léčba mi připadá náročnější než při prvním ataku rakoviny před lety. Mám pocit, že jsem unavenější. Připadám si odporná, necítím se v sobě dobře. Asi je to tím, že se necítím dobře fyzicky. Ten pocit znám z první léčby…“ dodala otevřeně.