Chystá se nová verze filmu Protivný sprostý holky. Herečka Busy Philipps si zahraje matku Reginy George

Chystá se nová muzikální verze filmu Protivný sprostý holky, kde si ikonickou matku Reginy George zahraje herečka Busy Philipps, píše web People.

Obsazení nového filmu se stále rozšiřuje. A nyní se rozšířilo o herečku Busy Philipps, která si v nové verzi oblíbeného dívčího filmu zahraje June George. Matku nafoukané vůdkyně party The Plastics, Reginy George. Ve filmu z roku 2004 tuto roli ztvárnila herečka Amy Poehler.

Ve filmové verzi byla postava June, matky Reginy, ztvárněna jako „cool matka“, která se snažila zapadnout do dívčí party, podporovala dívky v nekalostech, šíření drbů a dokonce pití alkoholu v domě. Tyto vlastnosti se přenesly i do divadelní verze postavy a pravděpodobně se přenesou i do nové muzikálové verze.

Vypadá to, že v novém muzikálu se objeví spousta nových tváří, ale také těch starých. Zpět do své bývalé role se navrátí například Tina Fey, a to jako učitelka Norburyová. Dokonce i Amanda Seyfried má prý zájem objevit se opět ve své staré roli „hloupé blondýny“.

Harmonogram produkce zatím nebyl vydán, ale s tím, jak rychlý pokrok v obsazení rolí muzikál zatím má, to vypadá, že natáčení může začít každou chvíli. Zda nová verze tohoto oblíbeného teenagerského filmu překoná starou klasiku, ještě nikdo neví, ale všichni fanoušci se již mohou těšit na své oblíbené filmové postavy a skvělý zážitek.

Zdroj: dailymail.co.uk, people.com