Chuck Norris je na Slovensku. Setkal se s Jaro Slávikem a zamíří do Vysokých Tater. Internetem kolují vtípky

Když se před několika dny objevila informace, že festival Orion byl zrušen, sociální sítě okamžitě zaplavily vtipné meme obrázky, že Slovensko je jedinou zemí, která zrušila Chucka Norrise (83). To však není pravda… Ani Slováci to neokázali! Akční hrdina je na Slovensku. Tohle jsou jeho plány!

Chuck Norris je jedním z nejslavnějších akčních hrdinů Hollywoodu. Celý život ztvárňoval postavy, které dokázaly zachránit svět pomocí jediné krabičky od sirek. V průběhu let proto vznikly vtipy, které upozorňují právě na tuto „vlastnost“. Dokonce i poté, co organizátoři festivalu Orion oznámili, že akce byla zrušena, jich několik vzniklo.

Hvězdou akce měl být Chuck Norris, a proto mnozí očekávali, že pokud se festival nebude konat v Žilině, nepřijede ani herec. Sociálními sítěmi se proto začal šířit vtip, že Slovensko je jedinou zemí, která Chucka Norrise zrušila. To však není pravda. Akční hrdina přece jen přiletěl v pátek.

Jako první se o tuto informaci podělil hudební producent Jaro Slávik, který na sociální síti Facebook zveřejnil společnou fotografii. Ale vzhledem k tomu, že akce, na které měl vystoupit, se nekoná, mnohé zajímá, co je cílem jeho cesty. „Festival byl přeložen, ale Chuckovi je přes 80 let. Promotér chtěl, aby přijel. Existují faktory, které mohou hrát proti. A dokud je zdravý, chtěl přijet na Slovensko, chtěl vidět naši zemi. Čekají ho charitativní věci a myslím, že příjemci charity budou překvapeni,“ prozradil Slávik Novému Času.

Hvězda nyní míří do Vysokých Tater odpočívat a v příštích dnech by měl zamířit do nemocnic, aby potěšil ležící. Jaro Slávik ho má doprovázet po naší zemi.

Zdroj: NovýČas