Chris Rock byl posedlý Jadou Pinkett Smith téměř 30 let, tvrdí zdroj

Chris Rock nedávno vydal svůj nejnovější Netflix stand-up speciál „Selective Outrage“, kde se konečně vyjadřoval k facce na Oscarech. Nicméně zdroj blízký Jadě Pinket-Smith tvrdí, že to, co řekl ve svém speciálu, nebyla tak úplně pravda.

Zdroj promluvil s magazínem People a otevřel většinu témat, kterým se Rock věnoval. Nejzásadnějším odhalením bylo, že Rock věnoval pozornost Jadě Pinkett-Smith přes téměř 30 let. Údajně je jí posedlý a svou frustraci projevuje tím, že ji zesměšňuje, stejně jako se stalo na předposledních Oscarech.

Osoba blízká Jadě Pinkett Smith říká, že není zapojena do přetrvávajícího napětí mezi jejím manželem Willem Smithem a Chrisem. „Jada se na tom všem nepodílela kromě toho, že byla hecována. Chris je jí posedlý, a to se děje už téměř 30 let.“

Rock natáčel speciál v Baltimoru, odkud Jada pochází, což je podle mnohých poměrně zarážející. „Podívejte se, kde se rozhodl natočit svůj speciál. Její rodné město. Je posedlý,“ dodal zdroj. Ve speciálu pak několikrát označil Jadu za „mrchu“, což manžele Smithovi údajně dost šokovalo.

Uvidíme, jak se bude situace dále vyvíjet

Zdroje: People