Čestmír Strakatý se stal otcem. Už to nebude jako dřív

Oblíbený moderátor Čestmír Strakatý se nedávno podělil o vzrušující novinku na svém Instagramu. S radostným srdcem oznámil svým fanouškům, že jeho manželka Hana Strakatá Makovcová nedávno porodila prvního potomka. Veřejnost se poprvé dozvěděla o těhotenství manželů Strakatých v říjnu prostřednictvím pořadu TV Prima 7 pádů Honzy Dědka.

V té době se Hana ve svém vystoupení v talk show s úsměvem omluvila všem svým přátelům, kteří se o tom dozvěděli skrze televizi, protože tuto radostnou událost předem nikomu neřekli, s výjimkou asi tří blízkých lidí a spolupracovníků. Její schopnost udržet těhotenství v tajnosti překvapila veřejnost, neboť se to podařilo až do sedmého měsíce.

V ranních hodinách středy pak moderátor sdělil všem svým sledujícím na Instagramu: „Dnes je velký den. Stal jsem se otcem.“ Zatím zůstává tajemstvím, zda nový přírůstek do rodiny je chlapec nebo holčička, stejně jako jméno jejich prvorozeného potomka. Bude zajímavé sledovat, jak dlouho si tentokrát pár tuto informaci nechá pro sebe.