Česko Slovensko má talent začíná být nuda. Diváci zmiňují jeden důvod

Aktuálně se vysílá 11. sérii talentové show. Diváci jsou evidentně stále zvědaví na to, jaké umění ovládají různí dosud neznámí lidé. Jedna věc jim už ale začíná překážet!

Show Česko Slovensko má talent láká diváky i ve své 11. sezóně. Mnozí jsou přilepeni na obrazovkách a obdivují talenty, které vidí na obrazovkách.

Ty nejlepší vystupující může porota poslat rovnou do finále takzvaným zlatým bzučákem. A tuto výsadu mají kromě stálých porotců Jakuba Prachaře, Diany Mórové, Jara Slávika a Marty Jandové i ti hostující.

A tady nastává kámen úrazu! Nedalo se totiž nevšimnout si, že z dosud udělených vstupenek do finále jen jediné vystoupení nebylo pěvecké. Přestože diváci nezpochybňují samotné lidi, kteří zlatý bzučák dostali, kritice se show nevyhnula.

„Talent ano, netvrdím, ale strašně mi vadí, že ve finále se bude jen zpívat,“ poznamenala jistá komentující na oficiální instagramové stránce show. A s tímto názorem není jediná. „Také mi hrozně v Talentu vadí, že se převážně zpívá. Je to už nuda,“ prohlásila jistá Češka.

Zpěv je sice krásným talentem a mnohá vystoupení diváků dojala, ale poukazují na to, že zpěváci mají i jiné soutěže. „Chtělo by to nějak oddělit. Talent a SuperStar. Na zpěv by měla být SuperStar,“ míní jistý komentující. A podobných názorů se našlo víc. „Krásně, ale opět zase zpěv,“ zhodnotil to po posledním bzučáku pro Annu Slížovou jistý fanoušek.