Česká Miss: Plastika prsou, která se nepovedla?

Česká Miss Earth z roku 2016 Kristýna Kubíčková se již delší dobu může chlubit novými silikony. Na premiéře filmu Fantastická zvířata si je mohli návštěvníci prohlédnout v celé své kráse, jak uvádí deník Extra.cz. Až skoro nezbyl prostor pro fantazii a naopak se vyrojily znovu pochybnosti o nepodařené plastice.

Kristýnu můžete znát jako bývalou partnerku Vojty Drahokoupila, se kterým dlouhou dobu tvořila velmi zajímavý pár. Jak sama uvedla, vzhledem k tomu, že před lety měla problém s váhou, kdy razantně přibírala a následně hubla, projevilo se to zejména na jejím poprsí. Proto se účastnice České Miss rozhodla pro plastickou operaci.

Dle svých slov je Kubíčková se svým poprsím spokojená, což je ve výsledku ta nejdůležitější věc a konečně se může opět cítit jako sebevědomá žena. Ale nemálo jejích fanoušků si povšimlo, že to spíše vypadá, jako by se něco pokazilo. Fanouškové se ptali, proč ji doktoři neporadili s vhodnějším výběrem poprsí. Vzhledem k tomu, že je Kristýna drobnější postavy a nyní si udržuje postavu dokonale hubenou, tak si nejeden všimne vykukujících kostí a viditelně vystupujícího poprsí.

Ať to bylo již jakkoli, Kristýna Kubíčková se rozhodně nebojí na sebe strhnout všechnu pozornost a ukázat své přednosti v sexy oblečení.

Zdroj: Instagram, extra.cz