Cate Blanchett se schovala pod stůl během udílení cen Film Independent Awards

Někdy musí i herci vytyčit své hranice. A právě to Cate Blanchett udělala během předávání cen Film Independent Spirit 2023. Na nevhodný vtip reagovala po svém.

Jak napsal web ABC.net, moderátor Hasan Minhaj se v sobotu na molu v Santa Monice snažil pronést náhodný vtip o „clickbaitových miniaturách“ fotografií na YouTube, jež mají lákat uživatele na kliknutí na video, přičemž obsah je následně o něčem jiném.

Během ceremoniálu přistoupil moderátor ke Cate Blanchett a požádal ji, aby před kamerami (protože předávání cen 2023 bylo živě přenášeno na YouTube) udělala pár nechápavých výrazů ke clickbaitovým miniaturám. Jenže hvězda filmu TÁR si jen zakryla obličej a zasmála se, následně velmi rychle zmizela pod stolem.


Minhaj dočasně ztratil řeč, když sledoval, jak se půvabná herečka rychle odplazila. „Vyjde na druhém konci?“ zeptal se dle EW všech, kteří seděli u jejího stolu, než se se stejnou prosbou obrátil na režiséra TÁRu Todda Fielda. Field však Blanchett následoval a také se schoval pod stůl. Následovalo je pak ještě několik dalších, než moderátorovi došlo, že jeho fór prostě nikomu nepřipadá vtipný.

Jak dlouho Cate Blanchett zůstala pod stolem, však není známo. Každopádně smekáme za odvahu.

Zdroj: Entertainment weekly, ABC net