Bubílková se rozjela na akci. S nohou v ortéze vesele popíjela alkohol

Komička a novinářka Zuzana Bubílková (70) se stala kmotrou nové knihy herce Jana Přeučila a televizního moderátora Karla Voříška. Po delší době se tak podle serveru Extra.cz objevila na společenské akci, kam přišla s ortézou na noze. Nicméně jí to nebránilo v tom se napít.

Hlavně v 90. letech minulého století patřila Bubílková k hvězdám televizní zábavy. Především diváky dokázala bavit svou satirou, kterou zaměřovala zejména na politiky. Nicméně i v takto krásném věku stále dokazuje, že věk je pouze číslo a rozhodně by jí její věk i málokdo hádal.

Redakce webu Extra.cz Zuzanu Bubílkovou potkala na křtu nové knihy Nebát se mluvit, které se ujal Jan Přeučil a Karel Voříšek. Novinářům však neuniklo, že má nohu v ortéze. Proč ale ortézu nosí, zatím nikdo úplně jistě neví; může ji mít po operaci či v rámci rekonvalescence.

Alkohol proti bolesti?

Jak se ukázalo, na akci si Bubu dala i nějaký ten panáček alkoholu. Vzhledem k tomu, že knize jde za kmotru, rozhodně se s tím dalo počítat, takže proč by si na takové akci nemohla dát alkohol… Možná si ho dala na chuť, možná ze slušnosti a možná i proti bolesti. Tak či tak bylo vidět, že si večer užila.

Že si i v tomto krásném věku život Zuzana Bubílková užívá, neustále dokazuje na svém Instagramu, kde takřka denně přidává vtipné posty na aktuální témata. Ráda a trefně se svým ostrým a vtipným jazykem strefuje do politiků i prezidentských voleb. U některým příspěvků lidé i vtipkují o tom, že měla jít kandidovat na prezidenta ona.

Zdroj: Instagram-Zuzana Bubílková, Extra.cz