Brzobohatý sebekriticky: Jsem kretén, manželka se mi vysmívá! Tímto tne do živého!

Svatba Daniely Písařovicové (44) a Ondřeje Gregor Brzobohatého (40) se konala teprve nedávno v září na jednom z nejkrásnějších měst světa, u italského jezera Lago di Garda. Na novomanželech je stále ještě vidět velkou zamilovanost, ale je jasné, že si nic nedarují. Zdá se, že občas sarkasticky vyznívající slova jeho třetí manželky bere v pohodě, i když je to někdy pořádná „ego sprcha“.

O své svatbě v Itálii s moderátorkou Danielou Písařovicovou se Ondřej Gregor Brzobohatý vyjadřuje s nadšením. „Svatba proběhla úspěšně a velmi mile, v kruhu nejbližších a přátel,“ začal zpověď v show 7 pádů Honzy Dědka, ale hned poté následovalo překvapení, když obrátil téma. „Daniela se mi směje, ale mě to baví. Když mám nějaký ego-záchvat, vysloveně se mi vysmívá,“ svěřil se, a  kdyby si chtěl postěžovat, ale zároveň bylo jasně cítit, že je přitom sebekritický a bere to s humorem.

Jako příklad uvedl jeho zážitek s Danielou, když jeli spolu autem na výlet. „Máme chaloupku na Slapech a já jsem měl klávesy v autě. Vezli jsme se na Slapy autem, nacpaným věcmi. A Daniela mi říká, že už mám ty klávesy asi týden v autě a jestli je nechci vzít domů, proč bych je měl vézt i na ty Slapy,“ začal s příhodou, která v něm zjevně silně zarezonovala. Odpověděl jí podle jeho slov jako „úplný kretén“. „Jasně, že si je vezu na Slapy. Tak snad jsem skladatel!“ ohradil se důležitě, ale natrefil na nesprávnou osobu.

Popsal, že v autě zůstalo ticho a po chvíli Daniela dočista vyprskla smíchy. Od té doby si prý vždy, když řekne cokoliv podobného, ​​Daniela nenechá ujít příležitost, aby manžela nepodpíchla s posměšnou připomínkou – „tak snad si skladatel!“ Zjevně se tímto zahanbujícím přiznáním chtěl zejména pochlubit, jak dokáže být jeho manželka stále nad věcí a nějaká „hvězda“ ji nerozhází. Potvrzuje se tím pravdivost slov jeho mámy Hany Gregorové, že Daniela „má v hlavě naloženo, je chytrá“ . Přeje synovi, aby byla Daniela po jeho třetím sňatku osudovou ženou až do konce jeho života, jako byla ona pro manžela Radka Brzobohatého.