Brzo bude v balíku! Hvězda a vítěz StarDance Jan Cina zatančí na akcích za statisíce

Jan Cina (33) dotančil až do finále a stal se vítězem letošní řady StarDance. Nikoho obzvlášť nepřekvapí, že se hrnou nabídky, aby s partnerkou Adrianou Maškovou (23) zatančili na plesech a dalších akcích. Pokud nebudou covid opatření stát v cestě, Cina shrábne pořádný ranec peněz!

Po zásluze se stal herec králem parketu a vychutnává si zasloužený úspěch. Je už tradicí, že vítězové a výrazné osobnosti pořadu dostávají různé nabídky na předtančení na plesech nebo firemních akcích. Nejinak je to u talentovaného Ciny.

Herec se zaslouženě stal králem parketu a s tím přichází i zasloužený úspěch. Každý vítěz StarDance a další výrazné osobnosti dostávají obvykle spoustu nabídek na předtančení na firemních večírcích a dalších událostech, odměny se pohybují od desítek tisíc až po statisíce korun. A ani herec není výjimkou.

„Já doufám, že budeme v tančení s Adriankou pokračovat, ale všechno si to musíme probrat a naplánovat,“ řekl pro Aha! herec, že se tance rozhodně nehodlá vzdát. „Půjde hlavně o časové možnosti, ale ty nabídky jsou moc milé,“ potvrdil sám Honza, kterého diváci milují nejen kvůli tanci ale také pro jeho herecký talent, který leckdy ukázal i přímo na parketě.

Jeho vítězství však nebylo jisté. Dle Blesku došlo k problémům k hlasování a také bookmakeři tipovali na vítěze bývalého sportovce. „Verner se opírá o zástupy fanynek ještě z dob sportovní kariéry, a i při tanci pak předvádí totální nasazení,“ prozradil Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny. Naopak sázkaři měli Cinu za favorita už od začátku.

Uvidíme, kde všude to Jan Cina se svým tancem rozjede a kolik mu za to přistane na účtu. Už teď je ale jasné, že si nabídky může vybírat

Zdroj: Blesk, Aha!