Bratři Bendigovi upadli v nemilost. Janovi i Marsellovi chodí zprávy s přáním smrti

Jan a Marsell Bendigovi v posledních dnech zaplnili webové stránky zprávami o nich. Zprávy to ale nejsou právě příjemné. Zatímco Jan byl obviněn z podvodu s údajně nečekaným moučným útokem během loňských Českých slavíků, jeho mladší bratr měl při návratu z koncertu bouračku na dálnici.

Informoval o ní i na svém Instagramu. Sdílel děsivou fotku nabouraného auta, kterému upadl celý nárazník. Posádce se však nic vážného nestalo. Podle časopisu Blesk za nehodu mohl Marsellův manažer, který nezvládl jízdu na kluzké vozovce pokryté sněhem. Marsell hlavou rozbil okénko, a tak byl i s kolegyní Lucií Bikárovou převezen do nemocnice.

„Kdyby při nás nestál Bůh a všichni svatý už bychom tu nejspíš nebyli, z téhle noční můry se budeme probouzet ještě dlouhou dobu. Ale díky bohu jsme v pořádku, vyvázli jsme jen s odřeninami a naraženými zády… Děkujeme všem za zprávy a podporu, jsme doma a v pořádku. Uvědomili jsme si, že neznáme den ani hodinu, kdy může být konec…,“ napsal Marsell na svém profilu. Vlny podpory se skutečně dočkali níže v komentářích, jenže se také objevily zlé zprávy, dokonce s přáním smrti jak Marsellovi, tak Honzovi.

„To je karma, zk**vysyne cikánskej. Škoda, že jsi v tom autě nechcípnul, ale i tak dobrý,“ zní zpráva od jednoho pána. Dovětkem bylo, že v tom autě ještě měl sedět i brácha, tedy Jan. Janův manažer Lukáš Rejmon je z toho naprosto znechucený a všechny takové zprávy si ukládá pro budoucí použití, jak řekl v rozhovoru pro web Super. Oba bratři totiž v očích veřejnosti trochu upadli v nemilost.

Jak jsme psali, policie vyšetřovala moučný útok na Honzu a došla k závěru, že celá situace byla domluvená. Zpěvák včera na svém Instagramu sdílel obsáhlé vyjádření. Stále si stojí za tím, že nic nebylo nahrané kvůli pozornosti a doufá, že svými slovy přesvědčí i ty, kteří ho hned odsoudili. Rozhodnutí policejního orgánu o nespáchání trestného činu, ale spáchání pouhého přestupku, nechápe a proto se svým přítelem Rejmonem využili právního zastoupení a hodlají se během dalšího šetření bránit.

Zdroje: Instagram, Blesk, Super