Bouřlivák Jiří Langmajer je pyšným tátou: Složil poklonu své exmanželce!

Herec Jiří Langmajer má za sebou sice poměrně bouřlivou minulost, přesto se už přes třicet let těší z role otce. A taky je právem pyšný na dvě dcery, Terezu (31) a Julii (21), které má z manželství s jeho ex-manželkou Kamilou. Ačkoliv dnes žije s herečkou Adélou Gondíkovou, neváhá bývalé ženě složit poklonu.

Jiří Langmajer se v posledním instagramovém příspěvku pochlubil s novinkou. Jeho dcera Julie dokončila vysokou školu. „Sem na tebe nesmírně pyšnej. Dcera je magistr. Chytrá po mamince. Gratulujuuuuu,“ rozplýval se Jiří. Taky má být po kom, maminka Kamila je totiž profesorkou matematiky.

Ta hrdost je ovšem oboustranná. Tatínek je úspěšným hercem a dcery ho neváhají pravidelně doprovázet na premiérách jeho filmů. Naposledy se po jeho boku objevily na snímku Po čem muži touží 2, kam přišla i dcera Adély Gondíkové Nela Brousková. Langmajer si může spokojeně mnout ruce. Všechny tři ženy spolu skvěle vychází, žádná zášť či spory mezi nimi nevládnou.

Langmajer si odjakživa soukromí přísně střeží, i když v poslední době je mnohem otevřenější. Když se starší dceři Tereze narodil syn Timotej, náramně se těšil na roli dědečka. „Mám vnoučka, teď zrovna o víkendu u nás malej Timík byl, takže je možný, že za šestnáct let mi přijde říct: Dědo, já chci bejt herec…,“ svěřil se před dvěma roky. Změna postoje je patrná i na sociálních sítích. Než se setkal s Adélou Gondíkovou, stále platil za svůdníka. Od té doby si však mnohem více užívá rodinného života. Svědčí o tom i fotografie, které na svém Instagramu pravidelně sdílí.

Zdroje: Blesk.cz, Instagram