Bohdalová (91) se na své oslavě pořádně rozjela: Obří dort a panáky slivovice

Blahopřání k 91. narozeninám už sice herečce Jiřině Bohdalové chodí nějakou tu dobu, oslavu pro rodinu a přátele však měla teprve nedávno. A podle všeho to pořádně rozjela! O tom, že je ve svém věku Bohdalová stále velmi živá, snad ani nemusíme mluvit!

Kromě dcery Simony Stašové, jejích synů a sestry Bohdalové se na akci objevily také jiné osobnosti, například herec Martin Dejdar nebo hereččin milovaný miliardář Ľubomír Focko, informoval deník Aha!.

Podle všeho se zdá, že se rodinná oslava pořádně rozjela! „Jířa byla rozjetá a zase všechny bavila. Kdo ji zná, ten ví,“ řekl její 26letý vnuk pro Blesk. Kromě velkého 15kilového dortu na místě také tekla slivovice proudem!

„Nechal jsem jí upéct patnáctikilový dort a na jeho vrchol nechal napsat Jiřa a číslovku jedna. Když k ní hledala devítku, vysvětlil jsem jí, že to není neúplný věk, ale že to znamená, že je jednička,“ svěřil se režisér Zdeněk Zelenka.

„My jsme s Jiřinou spočítali, že se známe jednatřicet let, tak jsme si na závěr dali tři panáky slivovice, za každou dekádu jednu,“ dodal režisér. Jak je vidět, herečka si musela oslavu pořádně užít!

Zdroj: Blesk, Aha!