Bitkař Tadeáš Mawar Růžička označil své fanoušky za ovce ovlivněné internetem. Rapper Marpo ho brání

V posledních týdnech se jméno Tadeáše Růžičky, známého pod jménem Mawar, objevuje v médiích často v souvislosti s řadou kontroverzí. Růžička byl obviněn z fyzických útoků, vyhrožování a chování, které je pro mnohé nepřijatelné. Ale podle jeho vlastních slov, lidé, kteří se v těchto problémech „pitvají“, jsou jen ovce ovlivněné internetem.

Mezi jeho nedávné skandály patří napadení v ulicích Prahy, vyhrožování moderátorovi Krimi zpráv z Primy, nahrávání videa, ve kterém svému fanouškovi a jeho matce slibuje, že bude skákat na hlavě, a údajné fackování své přítelkyně na veřejnosti. Růžička je známý svými motivačními projevy na sociálních sítích, kde tvrdí, že motivuje velkou populaci lidí už přes deset let. Podle jeho slov to dosáhl díky tvrdé práci a obětování. Růžička se domnívá, že lidé, kteří čtou bulvární zprávy o něm, jsou „ovce“, protože nikdo neví, jak to doopravdy bylo.

Nicméně, jeho chování vyvolalo kritiku ze strany mnoha lidí, včetně slavného trenéra Andrého Reinderse. Kritici tvrdí, že Růžička by měl být vzorem pro mladé lidi, kteří sledují bojové sporty, a jeho chování tomuto ideálu neodpovídá. Nicméně, i přes všechnu kritiku a kontroverze, stále existují lidé, kteří hájí Růžičku. Například rapper Marpo prohlásil, že Růžičkovy incidenty nejsou tak velkou věcí a poukázal na skutečnost, že Růžička je „streeťák“. Marpo také v podcastu Trash Talk uvedl, že Růžička v inkriminovaném momentu pouze bránil svoji přítelkyni.

Ačkoliv se proti Růžičkovi postavilo mnoho lidí, zatím se mu podle dostupných informací nic neprokázalo. Takže ačkoli může být Růžičkovo chování kontroverzní, zdá se, že názory na něj jsou stále rozdělené.

Zdroj: top-fight.cz, Instagram