Berenika Kohoutová se na sociálních sítích ráda svléká. Děti na Instagram podle ní nepatří

Herečka a blogerka Berenika Kohoutová, která je nyní k vidění v seriálu jedna rodina, je častokrát kritizována za své odvážné fotografie na své síti. Nic si z toho nedělá a řekla, co zase neuznává ona sama.

To že se herečka ráda svléká je známá věc. Ať už je to v televizi nebo na jejím Instagramu, spoře oděná se ráda ukáže. V seriálu Jedna rodina ukázala své krásné potetované tělo. Právě zde hraje roli ženy, která se chce stát influencerkou.

Před nedávnem si užila výlet se vším všudy, kde se zveřejnila nahá a poprsí si decentně zakryla rukou. Provokování ji zřejmě baví, a to i přesto, že už je maminkou.

V rozhovoru pro TV Nova se při vyjádření ke své roli influencerky svěřila, co ji naopak na některých příspěvcích na Instagramu vytáčí. „Pro mě je naprosto za hranou tam nějakým velkým způsobem cpát své děti. Je mi hrozně proti srsti, aby cizí lidi věděli, jak moje dítě poprvé řeklo slovo, jak moje dítě říká nějaké věci,“ uvedla Berenika.

Berenika ale svůj profil využívá i pracovně, většinou při spolupráci s českými výrobky. Není zastáncem spolupráce za každou cenu, chce být přesvědčená o funkčnosti a udržitelnosti výrobku, který propaguje.

Dcerce Lole jsou tři roky a tu maminka Berenika ukazuje jen velmi spoře. Holčička je ale podle ní velmi společenská, zvyklá na lidi a vtipná. A hlavně spokojená ve školce mezi ostatními dětmi.

Zdroj: Tv Nova, Instagram