Batulkové to s mladším Zajícem už neklape jako dřív. Může za to prý nevyslyšená nabídka k sňatku

Herečka Dana Batulková, kterou můžete aktuálně vídat na Primě v seriálu Dobré zprávy už nějaký ten pátek tvoří pár s Ondřejem Zajícem. Podle zvěstí to ale sympatické herečce s ředitelem Městských divadel pražských příliš neklape.

Podle všech dostupných informací zlom nastal v době, kdy se Zajíc rozhodl požádat Batulkovou o ruku, uvádí magazín NašeHvězdy. Ta ale jeho nabídku nepřijala a od té doby se pár spolu nikde neobjevil. Dokonce se prý spolu ani dvojice nenechala vyfotit u štědrovečerní tabule. Je tak poměrně záhadou, jestli spolu pár ještě vůbec je.

Batulková se tak rozhodla věnovat své dceři Marianě a na loňskou dovolenou dokonce odjela sama bez Zajíce. A právě loni začaly kolem herečky kolovat řeči, zda je stále ještě vůbec ve vztahu. Začalo se ale i povídat, že si odloučením jen potřebovala utřídit myšlenky.

A zatímco Zajíc chce ve vztahu všechno, tedy manželství nebo nic, Dana po bolestivém rozchodu s Davidem Prachařem o svatbě nechce ani slyšet.

Herečka, která před necelými dvěma měsíci oslavila své 65. narozeniny s oblíbeným hercem tvořila ideální pár. Celá idylka trvala do té doby, než se Prachař před dvaceti lety zakoukal do své herecké kolegyně, kterou je Linda Rybová, připomíná Blesk. Všechno nakonec bylo ale jinak a nakonec se ukázalo, že Prachařovi byla nevěrná právě Batulková, a to s režisérem Jankem Uhrinem, který je manželem její kamarádky Lucie Bělohradské.

 „Batulková první utekla od rodiny,“ vyzradil tuto informaci redakci blízký zdroj.

To vše je ale nyní minulost, se kterou je potřeba naučit se žít. A kdo ví, třeba jednou dojde v případě Dany Batulkové ke svatbě.

Zdroj: nasehvezdy.cz, blesk.cz