Barbora Mudrová oznámila, že je v sedmém měsíci těhotenství. Lékaři jí přitom nedávali žádnou šanci!

Oblíbený seriál Ulice teď zažívá šťastné chvíle, ale zároveň odchod hereček na mateřskou! Zatímco Malvína Pachlová (31) porodila v prosinci, další dvě herečky to teprve čeká! Eva Hacurová (29) přivede na svět dítě již brzy, a to koncem dubna, a s těhotenstvím se pochlubila také Barbora Mudrová (31).

Tu mohou diváci Ulice znát jako bývalou mrchu Áju. Mudrová si však tuto radostnou novinu nechávala na poslední chvíli, protože je už v sedmém měsíci. Stejně jako Hacurovou ji to tedy čeká už brzy, informoval web NašeHvězdy.

Těhotenství oznámila na svých sociálních sítích u fotografie, na níž má už poměrně velké břicho. Je tedy jasné, že déle to už herečka nemohla tajit. „Chtěla bych se podělit o tuhle radost, která se stala už před 7 měsíci,“ napsala.

V souvislosti s tím se také svěřila s problémy, které její těhotenství, respektive dobu před ním doprovázely. Už před deseti lety totiž údajně podstoupila operaci kvůli gynekologickému problému, po ní pak přicházely operace další. Tehdy jí lékaři kladli na srdce, aby měla děti co nejdřív. To se však herečce nedařilo a lékaři jí poté oznámili, že už nejspíš nebude žádná šance.

„Jednoho dne koukám a nemůžu uvěřit, že jsem v druhém měsíci těhotná. Myslela jsem, že je to zas jen hormonální zmatek, tak jsem s testem vůbec nespěchala. Když jsem viděla, že je to jinak, byl to ten nejkrásnější moment vítězství, jaký jsem kdy zažila,“ napsala k tomu a svěřila se, že měla velkou oporu také ve svém partnerovi.

Zdroj: Instagram, nasehvezdy.cz