Barbora Mlejnková posilněná alkoholem v Chorvatsku: lítaly facky, sprostá slova. S nevěrnou přítelkyní to prý nesouviselo

Účastnice Survivoru a pokerová hráčka, Barbora Mlejnková, se spolu se svou přítelkyní Veronikou Biasiol v květnu přiznaly, že jejich vztah byl na měsíc přerušen. Důvodem byla Veroničina několikaměsíční nevěra, psal portál Super. Holky se s tím však snaží vypořádat a začít znovu s čistým štítem. Veronika si měla, podle všeho, začít s Bářinou bývalou kamarádkou Alicí, píše zase web Extra.

Nicméně, krize je zdá se zažehnána. Veronika a Barbora spolu vyrazily na dovolenou do Chorvatska, kde zúčastnily proslulého festivalu na pláži Zrće. Jenže dle videa, které se dostalo na Instagram a které ještě stihla před jeho smazáním zachytit redakce webu Expres, se na festivalu měla objevit i Alice. Alkoholem posilněná Barbora to zřejmě nemohla rozdýchat, a tak to schytal cizí muž.

Vzduchem lítaly nejen facky, ale i sprostá slova. „Vypadni odsud, vypadni,“ cituje rozčilená Bářina slova web Expres. Mladík, který stál před Alicí, jak se z tajného videa zdá, si za to vysloužil několik facek. Později se však Barbora odvázala ještě víc. „Ty se mě bojíš? Pojď sem, ne! Ty vole, mně budeš šu*at holku? Drž pí*u, vole,“ vzteká se potetovaná hráčka, kterou pak musí někdo odtáhnout stranou. I přes to, co všechno je na videu zachyceno, Barbora tvrdí, že celá situace na ní byla nahraná a že se o čest její přítelkyně Veroniky vůbec nešlo.

Video sdílela i Alice, která později v příběhu na Instagramu vysvětlila, proč to udělala. Prý už ze sebe nechtěla nechat dělat debila, že vůbec není žádná zhrzená trubka a že celou nevěru chtěla vyřešit v tichosti. Celé vyjádření má ve své galerii u článku web Super, stejně tak Barbořinu reakci, která na sebe nenechala dlouho čekat. Alici doporučila, aby se stáhla, než všichni zjistí, co je opravdu zač. Požaduje po ní omluvu za výhrůžky Veronice, načež jí vzkazuje, že facky ji neminou. Dokonce přiznává, že lituje kluka, který je dostal za ni. Takže už je jasné, že žena schovaná za mladíkem na pláži byla Alice.

Fackami Barbora vyhrožuje i lidem, kteří její vztah s Veronikou napadají. Pod společnými fotkami obou holek, které Barbora i Veronika sdílí, se totiž objevují negativní komentáře. Odsuzují Veroniku za její téměř roční nevěru a litují Barboru. Ta se ale za svou znovunalezenou lásku hodlá rvát doslova pěstmi a aby dokázala, že mezi nimi je všechno v pořádku, sdílela ve svém příběhu zážitky z dovolené. Jedním z nich je i líbačka v zátoce.

Zdroje: Expres, Super, Instagram