Bára Mudrová se nakazila koronavirem: Byl to masakr, nejhůř na tom byl syn, přiznala herečka

I když to konečně vypadalo, že toto onemocnění vymizelo, opak je pravdou. Informace o nákaze se pouze potlačily, a tak mnozí z nás ani netuší, kdo zrovna s touto nepříjemnou nemocí bojuje. Na svém Instagramu se nyní svěřila i herečka Bára Mudrová, která ztvárnila potvoru Áju v nekonečném seriálu Ulice.

Báru Mudrovou většina z nás viděla v roli nepříjemné a zákeřné Áji v seriálu Ulice. V soukromém životě si před časem prošla opravdu nepříjemným obdobím. Herečka se totiž spolu se svým malým synem nakazila covidem.

A průběh dle všeho byl opravdu vážný, vzhledem k tomu, že malý Kristián je po porodu ještě oslabený. O nákaze touto nemocí se herečka svěřila svým fanouškům na sociální síti Instagram, kde navíc doplnila, že malý měl opravdu těžký průběh. ,,Prošli jsme si covidem,“ začala těmito slovy svůj příspěvěk

„Průběh u malého byl teda dost masakr,“ přiznala Mudrová, které původně nedávali lékaři mnoho šancí na otěhotnění. Celou tuto zprávu oznámila pomocí selfíčka, na kterém drží v náručí svého syna, který se směje od ucha k uchu.

,,Ale už je zase dobře,“ dodala na závěr svého příspěvku. Je tedy velké štěstí, že oba tuto nepříjemnou nemoc přečkali doma, byť s těžším průběhem. Přejeme herečce a jejímu synovi hodně zdraví, které v této sychravé době budou oba opravdu hodně potřebovat.

Zdroje: Instagram, Autorský text