Bára Divišová se veřejně vysmála Hilšerovi, ale místo pochopení schytala drsnou kritiku!

Známá moderátorka televize Nova Bára Divišová sklidila neuvěřitelnou kritiku poté, co na svém Twitteru zesměšnila senátora Marka Hilšera.

Moderátorka TV Nova Bára Divišová, která vedla diskuzi s pěticí kandidátů, se na Twitteru veřejně vysmála Hilšerovi, který odešel z debaty, jelikož nepovažoval za spravedlivé rozdělení kandidátů na dvě skupiny. Rozdělování kandidátů není kritizováno jen samotnými kandidáty, ale i veřejností. Že by s moderátorkou lidé sympatizovali, se říct nedá.

„Ať se koukám nalevo, napravo a hledám usilovně, nevidím tady tři kandidáty. Ptám se, proč tomu tak není. Myslím, že to je vlastně záměr. Je to neférové především vůči voličům, kteří mají právo na to, aby jejich kandidáti vystupovali za rovných a spravedlivých podmínek. Mám za to, že prezident této země musí umět hrát férovou hru. Musím proto tuto debatu opustit,“ řekl senátor Marek Hilšer poté, co se touto situací cítil dotčen. Na svém stolku ale zanechal fotografii, kterou chtěl následovně vrátit.

„Nejvtipnější na odchodu @MarekHilser ze studia je, že prej chce vrátit tu fotku, co nám nechal na stole,“ napsala na Twitteru Divišová. Místo porozumění a pobavení veřejnosti, ke kterému měl být tweet nejspíš určen, se ale dočkala jen drsné kritiky. „Nejvtipnější možná. Nejsmutnější je, že má pravdu. A pak taky, že místo toho abyste měli (a) aspoň špetku sebereflexe, tak přidáte tenhle post“ zaznělo od jednoho z uživatelů.

Na rýpavý tweet moderátorky Báry Divišové, reagoval i sám Marek Hilšer. „Velice rád bych Vám svoji fotku nechal, ale předběhla Vás moje žena, která si ji přeje. Mohu Vám tedy nabídnout místo fotky mou knihu, osobně podepsanou,“ napsal.

Zdroj: Twitter, Redakce