Bála jsem se o život, tvrdí Petra Janů o svém stavu po jubilejním koncertě

Zpěvačka Petra Janů oslavila kulaté 70. narozeniny velkým koncertem v Lucerně, ale také zdravotními problémy. Poté, co odzpívala své hity před publikem, odpadla s virózou. Zpěvačka však prozradila, že se bála o svůj život.

Petra Janů nechce o covidu už ani slyšet. Nedávno jí totiž na toto následky tohoto onemocnění zemřel strýc, poté teta, a její bratranec neunesl myšlenku, že je nakazil a chtěl spáchat sebevraždu skokem z okna, což sice udělal, ale naštěstí přežil.

Když pak Janů pocítila příznaky podobné koronaviru, myslela na nejhorší.

„Byla to příšerná nemoc. Dusila jsem se, myslela jsem si, že je to covid,“ ​promluvila zpěvačka o svých pocitech.  „Teď ale mezi lidmi lítají takové virózy, že se tím někteří lidé trápí i tři čtyři neděle. U mě to bylo naštěstí kratší. Už je to dobré, i ten koncert v Mariánkách jsem už stihla odehrát a pokračuji dál v turné,“ potvrdila své uzdravení Janů. Dle deníku Aha! se jednalo o nepříjemnou virózu, která však naštěstí nezanechala žádné následky.

Zpěvačka má však obecně v poslední době smůlu. Jak uvedl Expres, měsíc před svým narozeninovým koncertem venčila pejska a upadla. „Nechytila jsem zajíce, jak se vypráví, ale zato vím, jak tvrdá je silnice. Viděla jsem celý zástup svatých i s hvězdičkami. Naštěstí bez zlomenin, vyraženin atd. Anděl strážný hlídal dokonale, ale má tvář je jako po zápase MMA,“ okomentovala nehodu, díky níž měla strach, jak bude vypadat před publikem. Naštěstí se vše zahojilo…

Přejeme Petře Janů, aby se jí dařilo.

Zdroj: Aha!, Expres