Babišova dcera Vivien je single. Posílejte životopisy, vtipkoval expremiér

Andrej Babiš sice post prezidenta nezískal, v plánu má však velké věci. Politické kariéry se vzdávat nehodlá, o čemž nyní pravidelně informuje na svých sociálních sítích. Dokonce se rozpovídal i o své rodině, především dceři, která je prý single.

Není to dávno, co se Vivien Babišová na sítích ukazovala po boku svého ruského přítele Ilji Isupova. Lásce je však evidentně konec a blondýnka je k mání. „Takže vážení, mám tady odpověď od Vivien na ten váš dotaz. Aktuálně s nikým nerandí, má plno práce, chodí do školy, no, ale kdyby náhodou jste mi chtěli poslat CV tak… tak nic, dělám si srandu,“ vtipkoval na TikToku.

Tatínek se jí tak nepochybně postaral o vlnu nápadníků. Jak je nicméně všem jasné, nejen panu Babišovi, ale i samotné Vivien nebude stačit obyčejný mladík. Dvaadvacetileté dívka má ráda luxusní životní styl a miluje nakupování, především v Paříži, jak podotýká web eXtra.cz.

Jak přiznala Monika Babišová webu Život v Česku, je svému otci hodně podobná. „Dcera po manželovi zdědila urputnost,“ mínila. Inu, možná tedy o mladé Vivien ještě uslyšíme. Nejen ve spojitosti s možnýnmi nápadníky.

Zdroje: TikTok, eXtra.cz, Život v Česku