Ashton Kutcher promluvil o expartnerce Demi Moore: Byl na ni naštvaný

V roce 2019 vydala Demi Moore (60) své paměti Inside Out a samozřejmě v nich řešila i vztah s Ashtonem Kutcherem (44). Hollywoodské hvězdy tvořily pár v letech 2003 až 2011. Několik let byli dokonce manželé, uvádí vip.de

Herečka se ve své knize svěřila otevřeně o potratu a také vytáhla obvinění z podvádění. Prozradila docela soukromé detaily. Není divu, že byl Ashton Kutcher pěkně naštvaný.

Kniha totiž měla pikantní obsah a opět přitáhla pozornost bulvárních médií. Ashton se těsně předtím dostal do bodu, kdy tisk opustil jeho a Milu Kunis, jeho život i jeho rodinu. A druhý den byli paparazzi před školou jeho dětí. Ashton se dodnes velmi zlobí, i když je už nějaký čas ženatý s Milou Kunis.

Ve 26 letech se stal nevlastním otcem dospívajících dětí

Když se Ashton Kutcher a Demi Moore seznámili, byla už Demi matkou tří dětí. Její partner se tak stal téměř přes noc otčímem. Bylo mu 26 a měl na starosti osmileté, desetileté a dvanáctileté dítě. Musel si zvyknout na novou situaci, ale pak si s dcerami své tehdejší manželky báječně rozuměl. A rozumí si s nimi dodnes!

Demi poté přišla o dítě. Ashton se svěřil, že ztráta dítěte, o kterém si myslíte, že budete mít, je opravdu, opravdu bolestivá. Každý se s tím vyrovnává jinak. Vždy snil o velké rodině a miluje děti a představa mít další, svoje dítě pro něj byla neuvěřitelná.

Když se manželství rozpadlo, Ashton to cítil jako selhání. Rozvod mu připadal jako velké zklamání. Je to podle něj ponižující a trapné. Ale tento pocit je nyní minulostí: Ashton je šťastně ženatý, má dvě děti a má i dobrý vztah s bývalou partnerkou Demi Moore.

Zdroj: vip.de, Instagram