Angelina Jolie si nechala potetovat prostředníčky. Spekuluje se, zda za tím není vzkaz Pittovi

Vztah Angeliny Jolie (48) a Brada Pitta (59) je od oznámení rozvodu na spadnutí a v poslední době se dvojice vídá jen u soudu. Podle několika fanoušků herečka nedávno připravila pro slavného herce poměrně pikantní vzkaz.

Světoznámí herci Angelina Jolie a Brad Pitt tvořili během svého manželství jeden z nejpopulárnějších párů na světě. Jejich pohádka však neměla šťastný konec a jejich vztah se nespravil ani po rozvodu, protože pár byl zapleten do několika soudních sporů.

Tento konflikt nepřestává zajímat jejich fanoušky, což se tentokrát projevilo netradiční situací. Jolie ozdobila své tělo novým tetováním, které si nechala udělat na prostředníčky rukou. Snímky na jejím profilu na sociální síti Instagram zveřejnil tatér Mr.K, který je oblíbený u několika celebrit a kterého si vybrala sama herečka.

Reakce, které na jeho dílo přišly, však zřejmě nečekal. Na fotografiích totiž neukázal, co si Jolie nechala vytetovat, a vzhledem k zajímavému výběru místa si mnozí fanoušci myslí, že jde o vzkaz pro jejího bývalého manžela.

Myslíte, že na prostředníčcích má Agelina Fuck you? V jejich situaci by to bylo jistě příhodné.

Zdroj: autorský článek, Instragram