Angelina Jolie nemůže najít osudovou lásku. Co za tím vězí? Tajný zdroj má jasno

Muži po celém světě ji obdivují a vzhlížejí k ní. Má v sobě velkou dávku charismatu a sexappealu. Přestože ji mnozí považují za prototyp dokonalé ženy, ona toho pravého a osudového muže stále nenašla.

Má za sebou tři neúspěšná manželství a říká, že momentálně nehledá čtvrtého manžela
Angelina Jolie s nikým veřejně a oficiálně nerandila od doby, kdy v roce 2016 oznámila odloučení od Brada Pitta. Sama v jednom z mála rozhovorů, které k tomuto tématu poskytla, prozradila, že je to kvůli touze soustředit se na své děti a svou kariéru. Co jí však může bránit v tom, aby našla osudovou lásku? Média přišla s různými verzemi toho, proč si jedna z nejatraktivnějších žen planety nedokáže najít muže svých snů.

Angelina v pubertě trpěla depresemi, sebepoškozováním a užívala drogy na pravidelné bázi. Prý se to na ní odrazilo a zanechalo to na její psychice následky. Podle některých zdrojů se jí tato éra v hlavě vrací a nedokáže s tím pracovat. Proto prý začala i jedna z prvních krizí kdysi mezi ní a jejím exmanželem Bradem Pittem.

„Angie má za sebou tři neúspěšná manželství a říká, že momentálně nehledá čtvrtého manžela. Ale všichni její přátelé si myslí, že s někým randí, jen to umí dobře skrývat,“ tvrdil před pár měsíci blízký zdroj z jejího okolí.

Před Bradem byla v letech 1996 až 1999 vdaná za Jonnyho Lee Millera a v letech 2000 až 2003 za Billyho Boba Thorntona. Ani jeden z těchto vztahů však neskončil happyendem. Angie prý procházela fázemi, kdy byla maximálně vyčerpána pracovně, pak z dětí a v podstatě na muže po svém boku nikdy neměla nějaký reálný prostor, aby mu věnovala pozornost a čas. Dříve museli oni vycházet vstříc jí.

„Mám pocit, že Angie miluje své děti mnohem víc než jakýkoli vztah, co kdy měla.“

Je prý velmi cílevědomá, ale v soukromém životě i chladná a sobecká. Všechno musí být tak jak chce a když něco nejde podle jejích plánů nastává problém. Mnozí muži se údajně bojí i její přehnané samostatnosti. Uvidíme tedy, jestli tato známá kráska nakonec najde svou osudovou lásku nebo ne. V každém případě, ona vypadá šťastná i bez muže po svém boku.