Angelina Jolie docílila svého: FBI odhalila dokumenty o incidentu, který vedl k rozvodu z Pittem

Manželství Angeliny Jolie s Bradem Pittem bylo jako jeden velký hollywoodský příběh lásky. Šťastně až do smrti se však u nich nekoná. Svazek skončil rozvodem, přičemž v roce 2016 se objevily zprávy o potyčce během letu, která měla být důvodem k odloučení partnerů.

Zatímco podrobnosti tohoto incidentu byly doposud útržkovité, FBI konečně zveřejnila 164stránkovou dokumentaci, která podrobně popisuje jejich vyšetřování incidentu. Web Radar Online pak v pátek ráno oznámil, že FBI konečně předalo dokumenty Angelině Jolie, která se dlouhou dobu snažila o jejich zveřejnění.

Jolie byla nespokojená s kvalitou vyšetřování FBI ohledně toho, co se v letadle stalo, proto chtěla znát obsah dokumentů. V průběhu snahy o získání dokonce podala žalobu, která obvinila agenturu z odmítnutí předat všechny záznamy, které se jí týkají.

Proti Pittovi nebylo nikdy vzneseno žádné trestní obvinění, což Jolie velmi překvapilo a donutilo ji podat žádost o svobodu informací v naději, že zjistí, proč FBI dospěla k tomuto závěru. „Trvalé odpírání těchto informací bránilo a nadále brzdí její snahu získat pro své děti nezbytnou trvalou péči a lékařskou péči,“ řekl její právník podle deníku Marca.

Zdroje: Radar Online, Marca