Anežka Rusevová nabádá diváky, aby dali seriálu Eliška a Damián šanci. Podle herečky není třeba dělat ukvapené závěry

Herečku Anežku Rusevovou (36) známe jako sympatickou Vendulu v seriálu Ulice, nyní se však objevuje na televizních obrazovkách také v roli princezny Frederiky v novém seriálu Eliška a Damián.

V Ulici Anežka hraje už krásných sedm let, i když původně pro ni scenáristé měli připravenou práci na pět let. Když se jí ptali, co čeká Vendulu z bistra dál, byla poměrně skoupá na slovo. Není se čemu divit. Herci si musí dávat pozor na to, aby z děje seriálu neprozradili víc, než je v tu chvíli vhodné.

Jak se staví ke kritice seriálu Eliška a Damián, kde se představuje v roli Frederiky? Je známo, že už po prvním dílu jsou diváci zklamaní..

„Doporučila bych, ať se podívají na další díly. Já myslím, že dělat nějaké závěry… Ten seriál má plánován poměrně dost dílů, takže myslím, že není úplně nutné hodnotit podle toho prvního,“ povzbudila diváky k tomu, aby dali seriálu ještě šanci v rozhovoru pro Expres.

Točení v dobových kostýmech je krásné pro potěchu oka, ale herci musí při scénách něco strpět. Anežka přiznala, že v kostýmu jí bylo horko:

„Ale když váš ta práce baví.. A mě ta práce velmi bavila… „

Herečka do role dala kus sebe a do každého projektu vstupuje s tím, že se podaří. Chápe, že ne každému se člověk může zavděčit.

Brzy nás čeká další díl Elišky a Damiána. Budete se dívat, nebo jste seriál odsoudili? Uvidíme, jestli i jeho další části probudí v lidech emoce, jako tomu bylo u pilotního dílu.

Zdroj: Expres, Instagram